Reagujte bez životopisu

F&B Manager/ Manažér stravovania

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Modra-Piesok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+iné zložky mzdy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v prostredí luxusného wellness & spa hotela v Malých Karpatoch
- Priame riadenie a zodpovednosť za plynulý chod stravovacích prevádzok hotela: Reštaurácia hotela, Lobby bar, Furmanská krčma + konferenčné priestory
- Priama komunikácia s hosťami, starostlivosť o hostí a zabezpečenie kvalitného servisu a obsluhy na stravovacích prevádzkach, obsluha hostí
- Organizovanie práce zamestnancov stravovacích prevádzok, kontrola kvality a efektivity práce
- Návrhy a tvorba cenových ponúk pre individuálnu aj skupinovú klientelu: ala carte, svadby, oslavy, ochutnávky vín, biznis stravovanie, atď.
- Organizácia a dohľad nad priebehom skupinových podujatí aj individuálneho stravovania
- Práca v systéme Blue gastro, efektívne riadenie zásob, rokovania s dodávateľmi tovarov
- Zodpovednosť za dodržiavanie platných právnych predpisov, hygienických noriem a štandardov hotela v súvislosti s prevádzkou stravovania
- Dohľad nad chodom celého hotela v čase neprítomnosti manažérov jednotlivých úsekov /oddelenie Wellness & Spa, recepcia, housekeeping, údržba/
- Riešenie individuálnych prianí a sťažností hotelového hosťa
- Priamy podriadený Prevádzkového riaditeľa hotela, v čase jeho neprítomnosti priamy podriadený General managera

Práca v luxusnom Wellness & Congress Hoteli Zochova chata****, ktorý je obľúbeným miestom konania firemných podujatí, konferencií, teambuildingov v prírode, manažérskych stretnutí /počas pracovných dní/, a cez víkend miestom wellness pobyty, pre rodinné oslavy, svadby, degustačné večery, atď.

-práca v luxusnom prostredí 4* hotela v horskom prostredí
- pracovná perspektíva
-možnosť pracovného rastu
-bezplatný vstup do Wellness & Spa centra
-bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa
-neobmedzený vstup do Fitnes centra
-zľava 50% na vstup do Wellness & Spa centra pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia vstupu vo forme darčekového poukazu
-zľava 35% na ubytovanie pre rodinných príslušníkov s možnosťou zakúpenia pobytu vo forme darčekového poukazu
-letný teambuilding
-Vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s prácou v gastronómii nutné
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Pozitívne myslenie a motivačné schopnosti
Prirodzená autorita a schopnosť zvládať stres
Profesionálny prístup

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1980916  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac