Product/Back Office Manager

tripex s. r. o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, 04001 Košice, Košice
Termín nástupu
22.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových produktov v oblasti cestovného ruchu, starostlivosť o rozvoj existujúcich produktov.
• správa informačných systémov, aktualizácia dát a databáz súvisiacich s produktom CK (rezervačné systémy, databázy, CRM)
• vyhľadávanie marketingových príležitostí s prepojením na produkt CK
• administratívna agenda súvisiaca s chodom CK
• customer service, reportovanie
• koordinácia produktu medzi IT, marketingovým a obchodným oddelením
• predaj firemných produktov, práca s rezervačným systémom

vernostné programy, možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch,
finančné bonusy, zaujímavá práca v mladom a priateľskom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

nástup možný ihneď alebo po dohode

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Marketing, Management, Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

flexibilita , komunikatívnosť , kreativita ,samostatnosť, technické zručnosti , analytické myslenie
Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou.
Výhodou znalosť Google Analytics, Google Adwords a orientácia v problematike SEO a online marketingu
Výhodou tiež znalosť rezervačných systémov

Cestovná agentúra tripex vznikla v roku 2010 a o rok na to sa stala členom IATA.

Po piatich rokoch existencie ako EXItravel sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na B2B klientelu a prinášať pre našich firemných zákazníkov neustále nové produkty a riešenia. Z tohto dôvodu sme v roku 2015 zmenili obchodnú značku na tripex.
V našich aktivitách sme zameraní na FIREMNÚ KLIENTELU, ktorej prioritne ponúkame pohodlnú a bezstarostnú spoluprácu počas cestovania na služobné cesty. Zabezpečujeme komplexný servis k služobným cestám pre lokálnych ale aj medzinárodných klientov. Od roku 2018 sme členom medzinárodnej siete FCM.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1643217  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR/mesiac