Sprievodca/guide THE ROOM

EXIST s.r.o.

Miesto práce
Mydlárska 185, 01001 Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15/05/2014
Mzdové podmienky (brutto)
150 - 250 EUR/mesiac, hodinová mzda - min. 3,50 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s návštevníkmi THE ROOM (www.theroom.sk).
Vysvetľovanie pravidiel hry.
Sprevádzanie klientov počas hry a monitorovanie priebehu.
Príprava miestnosti pred hrou.
Obsluha zariadení.

THE ROOM je inteligentnou zážitkovou hrou v reálnom prostredí. Hra spočíva v riešení rôznych úloh, hádaniek, získavanie kódov a číselných zámkov. Určená je pre širokú verejnosť.

Práca je vhodná pre študentov denného štúdia VŠ alebo živnostníkov (freelancerov). Ide o flexibilný pracovný čas, väčšinou v popoludňajších a večerných hodinách.

Inteligentná práca, ktorá nenudí.

Napíšte nám, prečo vás táto ponuka zaujala a prečo i myslíte, že ste ten pravý/pravá pre túto pozíciu. Vďaka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni v styku s klientmi, príjemné vystupovanie, aktívne ovládanie angličtiny. Dochvíľnosť.

Táto práca vás musí baviť, inak nám ani nepíšte.

Spoločnosť prevádzkuje THE ROOM vo viacerých mestách - inteligentnú zážitkovú hru, ktorá je zároveň výzvou pre logické myslenie, improvizáciu, či odolnosť voči stresu. Hra spočíva v riešení rôznych úloh, hádaniek, získavanie kódov a číselných zámkov. Rozvíja aj tímovú spoluprácu. Otvorená pre verejnosť. Lepšie ako kino. Dobrodružstvo, vzrušenie, tajomstvo, zážitok z objavovania. Viac na www.theroom.sk.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1719998  Dátum zverejnenia: 23.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 - 250 EUR/mesiac, hodinová mzda - min. 3,50 EUR/hod