Ecommerce Manažér - Manažér e-shopu

PPG Group s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie mzdových podmienok na výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

Primárna náplň práce spočíva v zodpovednosti za dohľad a riadenie ecommerce oddelenia spoločnosti. Manažér e-shopu bude rozhodovať o webových prezentáciách, samotnom vývoji e-shopu, účtoch a správou sociálnych sietí a online inzercii. Bude tiež zodpovedný za výskum a vývoj nových online stratégií, za školenie a vedenie ďalších členov ecommerce divízie.

• Online
Zodpovednosť za určovanie formátu a funkcií webových stránok, aby bol zákazníkom doručovaný maximálne optimalizovaný a jednoduchý vizuál. Bude spolupracovať s vývojármi a grafickými návrhármi k dosiahnutiu tohoto cieľa.

• Výskum a vývoj
Manažér e-shopu bude mať za úlohu držať krok s novým vývojom vo svete online marketingu. Bude taktiež skúmať základné demografické údaje spoločnosti a ďalšie analytické vstupy. Výsledkom bude maximalizácia návštevnosti pomocou vyhľadávačov, sociálnych médií, platených kanálov a pod.

• Práca so svojím tímom
Dohliadanie na celú ecommerce divíziu a zodpovednosť za prerozdelenie úloh členom tímu. Takisto bude zodpovedný za vyhodnocovanie plnenia jednotlivých úloh a cieľov v rámci tímu. Medzi hlavné kompetencie vedúceho tímu budú patriť manažérske rozhovory, zaradenie svojich kandidátov, reorganizácia tímu a poskytovanie potrebnej odbornej prípravy.

• Finančné plánovanie
Manažér e-shopu bude mať v rámci svojho oddelenia nastavený rozpočet schválený vrcholovým manažmentom a jeho úlohou bude plánovať výdavky na marketing, vývoj a výskum v dostatočnom časovom predstihu. Bude zodpovedný za vypracovanie finančného plánu, ktorý maximalizuje zisky v rámci využitia stanoveného rozpočtu.

• Vývoj a prezentácia projektu
Manažér e-shopu bude priamo referovať a prezentovať svoje výstupy vedeniu spoločnosti. Úlohou bude na periodickej báze predkladať plány a akékoľvek nové zámery, či iniciatívu na zlepšenie spoločnosti a elektronického predaja. Takisto bude zodpovednou osobou za komunikáciu naprieč celou spoločnosťou, s ostatnými oddeleniami.

• firemné benefity, zamestnanecké zľavy v sieti EXIsport
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí
• možnosť podieľať sa na realizácii jedinečného a zaujímavého projektu
• atraktívne finančné ohodnotenie
• zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem žiaľ nie je reálne možné odpovedať každému kandidátovi, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konania považujte prosím výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Google Analytics
• G-Adwords
• Facebook Manager
• Tabuľkové editory (Spreadsheets)
• PowerPoint
• Keynote
• Microsoft Excel
• Grafické editory - znalosť a používanie grafických editorov výhodou
• Kódovacie a programovacie jazyky - orientácia v základných kódoch webu, či častiach aplikácií výhodou

Ďalšie zručnosti:
• analýza a riešenie problémov
• koučing a vedenie pracovného teamu
• práca pod stresom, stanovovanie priorít
• asertivita
• Time Management
• prezenčné zručnosti
• komunikačné schopnosti
• analytická myseľ
• samostatnosť

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 21 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 20 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3141044  Dátum zverejnenia: 13.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie mzdových podmienok na výberovom konaní