Vedúci predajne - Trenčín, Nové Mesto n.Váhom

PPG Group s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný, v závislosti od výkonu, fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, motivovanie a vedenie pracovného tímu
• manažovanie tovaru (objednávanie, analýza, štatistika)
• zabezpečenie plynulého chodu predajne
• zodpovednosť za predajňu v zmysle právnych noriem, smerníc a predpisov
• zabezpečenie vzájomnej informovanosti medzi centrálou a predajňou – reporting
• sledovanie vývoja trhu a trendov
• kooperácia pri kontraktoch s obchodnými partnermi
• plnenie ekonomických ukazovateľov

• firemné benefity a istoty
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí
• zrozumiteľný systém odmeňovania a motivačné finančné ohodnotenie
• zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
• možnosť rýchleho kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konanie považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Uveďte prosím aj kontaktné informácie ohľadom referencií. V prípade, že si neželáte aby sme kontaktovali vášho terajšieho zamestnávateľa, uveďte to v žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

• priame skúsenosti z obchodu
• skúsenosti s vedením a riadením tímu
• interpersonálne schopnosti, komunikatívnosť, zodpovednosť, manažérske zručnosti
• kognitívne schopnosti
• osobná zaangažovanosť
• vzťah k športu a prehľad v športovom tovare
• vysoké pracovné nasadenie

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 20 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 21 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2803001  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný, v závislosti od výkonu, fix + variabilná zložka