Category manažér Junior

EXIsport s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
11/2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznačujete sa analytický myslením, schopnosťou uplatniť business prístup, máte chuť učiť sa a nebojíte sa prevziať zodpovednosť? Práca na tejto pozícii je teda výzvou práve pre Vás ...
Po úvodnom zaškolení, zapracovaní a zoznámení sa s obchodným oddelením ktoré tvorí tím mladých kreatívnych a dynamických obchodníkov, budú Vašou hlavnou náplňou asistenčné činnosti a podpora CM podľa pokynov, sledovanie vývoja predaja, kontrola a zadokumentovanie dodávateľských avíz a objednávok. Po získaní nevyhnutných skúseností a zorientovaní sa v internom prostredí budete preberať nielen operatívnu ale aj taktickú časť obchodu. V tejto fáze budete mať aktívnu úlohu pri výbere sortimentu, dodávateľov či tvorbe plánov. Po plnohodnotnom zapracovaní a obojstrannej spokojnosti môžete očakávať nielen zaujímavé hodnotenie ale i vyššiu zodpovednosť, kedy budete spolu s ostatnými Category manažérmi určovať stratégiu a vývoj oddelenia. Súčasťou tejto výzvy je aj zodpovednosť za vlastnú kategóriu a jej ekonomický vývoj.

Je to stále záujímavé?
Prečítajte si stručný popis Vašej pracovnej náplne:
• manažovanie produktového toku od výberu kolekcie až po predaj
• tvorba business plánu pre pridelený produkt, plánovanie výhľadovej ponuky pre odberateľov
• aktívna komunikácia so zástupcami odberateľa
• analýza výsledku a ziskovosti, sledovanie KPI
• pravidelné ponuky a príprava tovarov do letákových, otváracích a iných akcií
• cenové kalkulácie predajných cien a zabezpečenie informácií pre vnútrofiremnú komunikáciu
• marketing pre pridelený tovar a obchodnú značku: tvorba cenníkov, ponukových
listov, katalógov s aktuálnou ponukou
• aktívne vyhľadávanie nových accountov a predajných kanálov
• účasť na svetových výstavách, vedenie meetingov s dodávateľmi
• samostatná, kreatívna práca - spolupráca s designérmi

• firemné benefity a istoty
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí
• zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem žiaľ nie je reálne možné odpovedať každému kandidátovi, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konania považujte prosím výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• silná orientácia na výsledok, zisk
• time management na vysokej úrovni
• analytické, plánovacie a organizačné schopnosti
• odolnosť voči stresu
• flexibilita, schopnosť riešiť problémy
• prehľad o trendoch na trhu so športovým tovarom a značkách
• kreatívna osobnosť prinášajúca nové nápady

Sme obchodná spoločnosť zameraná na pokrývanie potrieb širokej skupiny zákazníkov, orientovaných na šport a aktívne trávenie voľného času. Celoslovenská maloobchodná sieť ponúkajúca široký sortiment športových potrieb a tovarov športovej módy, napĺňajúca svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.

Chceme byť príkladom úspešnej firmy, ktorej aktivity nepokrývajú iba obchodný rámec, ale ich význam možno považovať za celospoločenský. Pomoc ľuďom v núdzi, pro-ekologické aktivity, podpora mladých talentov, či rôznych humanitne zameraných projektov sú sféry, v ktorých sme vždy boli a budeme aktívni. Cítime povinnosť vrátiť spoločnosti to, čoho bolo dožičené nám.
Naše hodnoty:
• tvoríme zdravý životný štýl
• správame sa ekologicky, cítime zodpovednosť za planétu a naše okolie
• finančná podpora a sponzorstvo

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Opatovská cesta 14
040 01 Košice
ID: 2757294   Dátum zverejnenia: 8.10.2016