Manažér predajne - Trnava, Bratislava

EXIsport s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trnava
Termín nástupu
01.10.2016, 15.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
motivačný, v závislosti od výkonu, fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, motivovanie a vedenie pracovného tímu
• manažovanie tovaru (objednávanie, analýza, štatistika)
• zabezpečenie plynulého chodu predajne
• zodpovednosť za predajňu v zmysle právnych noriem, smerníc a predpisov
• zabezpečenie vzájomnej informovanosti medzi centrálou a predajňou – reporting
• sledovanie vývoja trhu a trendov
• kooperácia pri kontraktoch s obchodnými partnermi
• plnenie ekonomických ukazovateľov

• firemné benefity a istoty
• práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
• profesionálny pracovný tím a prostredie
• firemná klíma ktorú tvorí dynamika, ambicióznosť a radosť z učenia sa nových vecí
• zrozumiteľný systém odmeňovania a motivačné finančné ohodnotenie
• zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
• možnosť rýchleho kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu.
V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konanie považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spolu so žiadosťou zasielajte prosím aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania".

Uveďte prosím aj kontaktné informácie ohľadom referencií. V prípade, že si neželáte aby sme kontaktovali vášho terajšieho zamestnávateľa, uveďte to v žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

Obchod
2

• priame skúsenosti z obchodu
• skúsenosti s vedením a riadením tímu
• interpersonálne schopnosti, komunikatívnosť, zodpovednosť, manažérske zručnosti
• kognitívne schopnosti
• osobná zaangažovanosť
• vzťah k športu a prehľad v športovom tovare
• vysoké pracovné nasadenie

Sme obchodná spoločnosť zameraná na pokrývanie potrieb širokej skupiny zákazníkov, orientovaných na šport a aktívne trávenie voľného času. Celoslovenská maloobchodná sieť ponúkajúca široký sortiment športových potrieb a tovarov športovej módy, napĺňajúca svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.

Chceme byť príkladom úspešnej firmy, ktorej aktivity nepokrývajú iba obchodný rámec, ale ich význam možno považovať za celospoločenský. Pomoc ľuďom v núdzi, pro-ekologické aktivity, podpora mladých talentov, či rôznych humanitne zameraných projektov sú sféry, v ktorých sme vždy boli a budeme aktívni. Cítime povinnosť vrátiť spoločnosti to, čoho bolo dožičené nám.
Naše hodnoty:
• tvoríme zdravý životný štýl
• správame sa ekologicky, cítime zodpovednosť za planétu a naše okolie
• finančná podpora a sponzorstvo

Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

Opatovská cesta 14
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Urbanová - Human Resources Department
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730252   Dátum zverejnenia: 20.9.2016