Merchandising koordinátor pre EXIsport s.r.o.

PPG Group s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
1.8.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia merchandisingu na predajniach EXIsport pri zmene sezón, dodávkach nového tovaru, alebo tovarových akcií
• Aktívne vplývať a presadzovať dohodnuté štandardy merchandisingu na predajniach
• Aktualizácia merchandising manuálov
• Koordinácia Visual merchandiserov na jednotlivých predajniach
• Spolupráca s obchodným oddelením pri výbere budúcich tovarových kolekcií
• Spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením pri realizácii nového vizuálu pre nový tovar, resp. kolekcie
• Analýza trendov
• Prispievanie do blogov (web, fb)

• Zázemie stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Zamestnanecké benefity

Uveďte prosím aj kontaktné informácie ohľadom referencií. V prípade, že si neželáte aby sme kontaktovali vášho terajšieho zamestnávateľa, uveďte to do žiadosti.Spolu so žiadosťou zasielajte, prosím, aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

**VZHĽADOM KU VEĽKÉMU OBJEMU ŽIADOSTÍ BUDÚ KONTAKTOVANÍ LEN VYBRANÍ UCHÁDZAČI, KTORÍ BUDÚ SPĹŇAŤ KRITÉRIA VÝBERU.**

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, umelecké, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

merchandising

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý sa veľmi dobre orientuje v móde a trendoch. Nebojí sa presadzovať inovácie a má vysoké estetické cítenie. Tak isto požadujeme aj vysokú mieru zodpovednosti, flexibilitu, ochotu cestovať a vzdelávať sa, komunikatívnosť a tímový duch. Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou!

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 21 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 20 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2113322  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou