Manažér športovej predajne EXISPORT

PPG Group s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Poprad, okres Prešov, okres Michalovce, Bratislava, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný, v závislosti od výkonu, fix + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, motivovania a vedenie pracovného tímu
• manažovanie tovaru (objednávanie, analýza, štatistika)
• zabezpečenie plynulého chodu predajne
• zodpovednosť za predajňu v zmysle právnych noriem, smerníc a predpisov
• zabezpečenie vzájomnej informovanosti medzi centrálou a predajňou – reporting
• sledovanie vývoja trhu a trendov
• kooperácia pri kontraktoch s obchodnými partnermi
• plnenie ekonomických ukazovateľov

• firemné benefity
• práca v mladom, kreatívnom, flexibilnom kolektíve
• možnosť podieľať sa na realizácii jedinečného a zaujímavého projektu
• atraktívne motivačné finančné ohodnotenie

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom, fotkou a telefonickým kontaktom prosíme zasielať na e-mailovú adresu:
[email protected] (nekontaktujte nás telefonicky)
Uveďte prosím aj kontaktné informácie ohľadom referencií, a v prípade, pokiaľ si neželáte aby sme kontaktovali vášho terajšieho zamestnávateľa, uveďte to do žiadosti. Do predmetu správy uveďte: MANAZER EXISPORT
Spolu so žiadosťou zasielajte, prosím, aj súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vzhľadom ku veľkému objemu žiadostí budú kontaktovaní len vybraní uchádzači, ktorí budú spĺňať kritéria výberu.

***DO PREDMETU/SPRAVY NAPÍŠTE PROSÍM KONKRÉTNE MESTO, KDE MÁTE ZÁUJEM PRACOVAŤ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné výhodou, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

3

• priame skúsenosti z obchodu
• skúsenosti s vedením a riadením tímu
• komunikatívnosť, zodpovednosť, manažérske schopnosti
• vzťah k športu a prehľad v športovom tovare
• vysoké pracovné nasadenie

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 20 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 21 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1849431  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný, v závislosti od výkonu, fix + variabilná zložka