Category manager pre Obuv

PPG Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- plnenie plánovaných ukazovateľov obchodnej marže
- identifikovanie a realizáciu potenciálu kategórie z hľadiska ziskovosti a podielu na trhu
- analýzu trendov na trhu a výber tovarového sortimentu reflektujúci potreby zákazníkov
- vyhľadanie potenciálnych výrobcov a dodávateľov; a budovanie efektívnych vzťahov s nimi
- vypracovanie a napĺňanie stratégie predaja pre danú kategóriu
- rozvíjanie efektívnych vzťahov s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Notebook, mobil aj na súkromné účely, zamestnanecké nákupy, osobný rozvoj, práca v dynamickom prostredí

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM jazyku, fotografiou a telefonickým kontaktom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte: CM OBUV.
Spolu so žiadosťou zašlite, prosím, aj Vami podpísaný súhlas s uschovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti EXIsport, s.r.o. v tomto znení:

Týmto dávam súhlas spoločnosti EXIsport, s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov uvedených v životopise na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Vzhľadom ku veľkému objemu žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritéria výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia v obchode so zodpovednosťou za produkt / kategóriu

Počet rokov praxe

3

- orientácia na výsledok
- zmysel pre VKUS, ESTETIKU, a vzťah k aktívnemu životnému štýlu
- silný záujem a prehľad o trendoch na trhu so športovým tovarom a značkách
- schopnosť efektívne komunikovať s externými a internými partnermi
- samostatnosť, určovanie priorít a schopnosť zvládať stresové situácie
- silné analytické, plánovacie a organizačné schopnosti
- flexibilita, schopnosť riešiť problémy
- dynamická a kreatívna, na cieľ orientovaná osobnosť
- silný prozákaznícky prístup
- nadštandardný vzťah k obuvi

PPG Group s.r.o. je slovensko-česká spoločnosť, prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Ponúkame široký sortiment športových potrieb a športovej módy, napĺňajúc svoj zámer byť lídrom vo svojom segmente.
Na slovenskom trhu pôsobíme už 21 rokov, s rozrastajúcou ponukou poskytovaných služieb.
V súčasnosti prevádzkujeme sieť 20 maloobchodných prevádzok, doplnenú E-shopom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1836079  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci