Manažér predaja - odborník v oblasti priemyselnej automatizácie

EXIM - TECH, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica
Termín nástupu
20.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
uvedieme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhame ľuďom udržiavať výrobné stroje a automatizované výrobné linky v produkcii.

Láka Vás predstava riadenia vlastného tímu?
Radi dosahujete vynikajúce výsledky a viete k tomu motivovať aj druhých?
Chcete pracovať s najmodernejšími technológiami a svojimi riešeniami pomáhať zvyšovať úroveň priemyslu na Slovensku i v zahraničí?
Staňte sa súčasťou nášho tímu. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás!

Náplň práce a zodpovednosti:
• Zodpovednosť za úspešné plnenie stanovených cieľov a plánov obchodného oddelenia.
• Starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
• Získavanie nových a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi.
• Prezentovanie komplexných riešení a služieb zákazníkom.
• Rozvoj a realizácia a dokončovanie veľkých obchodných príležitostí.
• Vedenie tímu Obchodno-technických zástupcov (OTZ)s cieľom viesť a motivovať ich k vysokým výkonom.
• Riadenie a kontrola činnosti Obchodno-technických zástupcov s cieľom úspešne dokončiť obchodné prípady.
• Navrhovať a zaviesť korekcie a zlepšenia.
• Organizácia a plánovanie obchodných stretnutí.
• Organizácia a účasť na seminároch a prezentáciách.
• Dohliadanie na úplné odborné zaškolenie nových Obchodno-technických zástupcov.
• Dohliadanie na pravidelné zaškoľovanie Obchodno-technických zástupcov na nové produkty a aplikácie.
• Návrh školení a ďalšieho vzdelávania Obchodno-technických zástupcov.
• Rozdeľovanie a prideľovanie regiónov.
• Sledovanie a korigovanie plynulého nábehu OTZ do produkcie.
• Plnenie stanovenej stratégie predaja.
• Návrh a tvorba predajnej stratégie a aktivít pre podporu predaja.
• Pravidelný reporting obchodnému riaditeľovi.

POŽIADAVKY NA VZDELANIE:
• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore.
• 3 roky praxe v oblasti priemyselnej automatizácie PODMIENKOU.
• Vítaná je prax na pozícii Manažéra predaja, Vedúceho obchodného oddelenia.

Byť zamestnancom prosperujúcej firmy, EXIM – TECH, s.r.o., ktorá pomáha udržiavať výrobné stroje a automatizované výrobné linky v produkcii a pomáha stavať nové moderné výrobné stroje a automatizované výrobné linky. Naša firma zvyšuje úroveň priemyslu, drží krok s najmodernejšími technológiami a patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti svojho pôsobenia na Slovensku a v Českej republike.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Motivačný systém odmeňovania.
Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel.
Automobil, notebook, mobil.

Práca Manažéra predaja je zaujímavá, dynamická a náročná, preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky.
Táto pozícia si vyžaduje čestnú osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu, má schopnosť dokončovať činnosti až do úspešného konca a nemá obavy z prekonávania prekážok.
Má ochotu neustále sa učiť a trénovať svoje schopnosti.

Dokážete si predstaviť byť manažérom tímu, ktorý poskytuje pomoc zákazníkom nielen predajom komponentov renomovaných značiek, ale aj riešení na kľúč s automatizačnou technológiou?
Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi?
Dokážete viesť a motivovať tím k vynikajúcim výsledkom?
Máte ambíciu byť vynikajúcim manažérom predaja a zároveň poradcom a priateľom Vašich zákazníkov a členov vášho tímu?

Už od za začiatku svojej kariéry u nás môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na Slovenskom trhu a oprieť sa o výraznú podporu najvyššieho vedenia a neustály a kvalitný tréning.
Hľadáme tých z Vás, ktorí vo svojom živote vyhľadávajú výzvy, sú znalí trhu a zároveň majú chuť vybudovať niečo zmysluplné.

Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem, istú budúcnosť a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika, kybernetika, mechatronika alebo príbuzný elektro odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Etika v poriadku.
• Schopnosť komunikovať s porozumením.
• Technické myslenie.
• Organizačné schopnosti.
• Vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti.
• Schopnosť riadiť, viesť a motivovať ľudí.
• Ochota pracovať, riešiť a nachádzať funkčné riešenia organizácie práce.
• Ochota zvládať časovú záťaž.
• Schopnosť doťahovať veci a prácu až do konca.
• Orientácia na dosahovanie výsledkov.
• Ochota často cestovať.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Účel EXIM – TECH, s.r.o. je poskytovať najvyššiu kvalitu komponentov, technológií a častí strojov, poradenstva, technickej podpory, inžinierskych služieb, školení, tréningov, ktoré riešia potreby zákazníkov v priemyselnej automatizácii, a ktorých výsledkom je, že zákaznícke firmy sú viac úspešné.
S dobrou znalosťou a bohatými praktickými skúsenosťami pomáhame svojim zákazníkom riešiť ich úlohy a potreby v oblasti snímačov, priemyselných inteligentných kamier, automatizácie procesov v priemysle, odstraňovania problémov spôsobených statickou elektrinou v priemysle, záložných zdrojov UPS, a umožňujeme im mať osoh z dodaného tovaru, systému, služby. Poskytujeme nielen komponenty, ale ak je to potrebné tak aj poskytujeme technológie a časti strojov vrátane montáže, uvedenia do prevádzky a kompletnej technickej dokumentácie.
Spoločnosť EXIM – TECH, s.r.o. pomáha firmám, ktoré vyrábajú stroje, zariadenia a automatizované linky a firmám, ktoré ich používajú vo svojej výrobe. Pôsobíme na slovenskom a na českom trhu. Našimi zákazníkmi sú malé ale aj veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského priemyslu, plastikárskeho priemyslu, farmaceutického priemyslu, gumárenského priemyslu, atď.
Máme svojich obchodno - technických zástupcov, ktorí poskytujú riešenia a technickú podporu našim zákazníkom priamo v ich regiónoch. Títo sú podporovaní technikom – špecialistom, seminármi a workshopmi organizovanými marketingovým a propagačným oddelením, a ďalšími oddeleniami firmy.
Naše sídlo je v Banskej Bystrici, kde máme aj manažment firmy, administratívu, školiace miestnosti a sklad.
Neustále sa rozvíjame a expandujeme, a preto potrebujeme schopných a produktívnych ľudí. Ak je vaším účelom pomáhať, radi vás prijmeme do nášho kolektívu a umožníme vám to.
V produktovom portfóliu firmy sú tieto produkty:
- snímače polohy induktívne, optické, magnetické, kapacitné, ultrazvukové, atď.
- procesné snímače prietoku, tlaku a teploty
- inteligentné smart kamery , skenery kódov
- 2D/ 3D skenery
- rotačné snímače polohy a lineárne snímače polohy
- laserové merače vzdialenosti
- bezpečnostné optické bariéry, rohože, moduly a relé
- lasery a laserové systémy pre priemyselné a oceliarske využitie
- vstupno/výstupné moduly zberu a spracovania dát
- a iné.
V produktovom portfóliu firmy sú tieto služby:
- montáž, inštalácia, zaškolenie, uvedenie zariadenia do prevádzky
- programovanie snímačov, inteligentných smart kamier, malých PLC
- školenia, technická podpora, poradenstvo.

V produktovom portfóliu firmy sú tieto časti strojov a zariadenia:
- zariadenie na kontrolu dátumu a šarže na plechovkách a fľašiach v nápojovom priemysle
- zariadenie na kontrolu dátumu a šarže na obaloch vo farmaceutickom priemysle
- ionizačné ofukovacie zariadenie na odstraňovanie prachu z povrchu karosérii pred lakovaním
- a iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Pažítková
Tel.: 048/4700893
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis