Projektový manažér na vyhľadávanie, riadenie a realizovanie riešení v priemyselnej automatizácií

EXIM - TECH, s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
uvedieme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie nových projektových príležitostí a potrieb.
• Oslovovanie a získavanie nových klientov.
• Vybudovanie dobrého mena a funkčných vzťahov so zákazníkmi.
• Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení,
ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
• Návrh riešenia.
• Prerokovanie navrhnutých riešení so zákazníkom.
• Riadenie testovania navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke.
• Poskytovanie projektovej podpory, rád, technickej dokumentácie, ako aj riešení pre
ďalší rozvoj.
• Tvorivá inžinierska činnosť.
• Kreslenie výkresov a schém.
• Tvorba technickej dokumentácie.
• Kompletné organizačné riadenie vzniknutých projektov a dohliadanie na včasné a
efektívne dodanie k zákazníkovi.
• Zodpovednosť za dodržiavanie kvality, schválených termínov a rozpočtu.
• Aktívna spolupráca a koordinácia práce obchodno-technického zástupcu a technikov
podieľajúcich sa na projekte.
• Riadenie komunikácie s dodávateľmi a subdodávateľmi, ako aj s koncovým
zákazníkom.
• Pravidelný týždenný a mesačný reporting vedeniu firmy.
• Spolupráca pri odovzdávaní diela.
• Dohliadanie na záručný a pozáručný servis.
• Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.

Byť zamestnancom prosperujúcej firmy, EXIM – TECH, s.r.o., ktorá pomáha udržiavať výrobné stroje a automatizované výrobné linky v produkcii a pomáha stavať nové moderné výrobné stroje a automatizované výrobné linky. Naša firma zvyšuje úroveň priemyslu, drží krok s najmodernejšími technológiami a patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti svojho pôsobenia na Slovensku a v Českej republike.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť ovplyvňovať svojou produkciou svoj príjem.
Motivačný systém odmeňovania.
Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel.
Automobil, notebook, mobil.

Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem, istú budúcnosť a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Práca Projektového manažéra je zaujímavá, dynamická a náročná, preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky. Táto pozícia si vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu a nemá obavy z prekonávania prekážok, či prípadných počiatočných odmietnutí.
Dokážete si predstaviť pomoc zákazníkom predajom hotových riešení, častí strojov a zariadení?
Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi?
Máte ambíciu byť vynikajúcim projektovým manažérom a zároveň poradcom a priateľom Vašich zákazníkov?
Už od za začiatku svojej kariéry u nás môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na Slovenskom trhu a oprieť sa o výraznú podporu najvyššieho vedenia a neustály a kvalitný tréning.
Hľadáme tých z Vás, ktorí vo svojom živote vyhľadávajú výzvy, sú znalí trhu a zároveň majú chuť vybudovať niečo zmysluplné.

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika, riadenie projektov alebo v príbuznom elektro alebo strojnom odbore.
minimálne 3 roky praxe vo odbore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Visio - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikácia na veľmi vysokej úrovni.
• Technické a inžinierske myslenie.
• Samostatnosť.
• Schopnosť spolupracovať v tíme na realizácii a
dokončení projektu.
• Ochota zvládať časovú záťaž.
• Schopnosť doťahovať veci do konca.

Stručná charakteristika spoločnosti:
Účel EXIM – TECH, s.r.o. je poskytovať najvyššiu kvalitu komponentov, technológií a častí strojov, poradenstva, technickej podpory, inžinierskych služieb, školení, tréningov, ktoré riešia potreby zákazníkov v priemyselnej automatizácii, a ktorých výsledkom je, že zákaznícke firmy sú viac úspešné.
S dobrou znalosťou a bohatými praktickými skúsenosťami pomáhame svojim zákazníkom riešiť ich úlohy a potreby v oblasti snímačov, priemyselných inteligentných kamier, automatizácie procesov v priemysle, odstraňovania problémov spôsobených statickou elektrinou v priemysle, záložných zdrojov UPS, a umožňujeme im mať osoh z dodaného tovaru, systému, služby. Poskytujeme nielen komponenty, ale ak je to potrebné tak aj poskytujeme technológie a časti strojov vrátane montáže, uvedenia do prevádzky a kompletnej technickej dokumentácie.
Spoločnosť EXIM – TECH, s.r.o. pomáha firmám, ktoré vyrábajú stroje, zariadenia a automatizované linky a firmám, ktoré ich používajú vo svojej výrobe. Pôsobíme na slovenskom a na českom trhu. Našimi zákazníkmi sú malé ale aj veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárenstva, papierenského priemyslu, plastikárskeho priemyslu, farmaceutického priemyslu, gumárenského priemyslu, atď.
Máme svojich obchodno - technických zástupcov, ktorí poskytujú riešenia a technickú podporu našim zákazníkom priamo v ich regiónoch. Títo sú podporovaní technikom – špecialistom, seminármi a workshopmi organizovanými marketingovým a propagačným oddelením, a ďalšími oddeleniami firmy.
Naše sídlo je v Banskej Bystrici, kde máme aj manažment firmy, administratívu, školiace miestnosti a sklad.
Neustále sa rozvíjame a expandujeme, a preto potrebujeme schopných a produktívnych ľudí. Ak je vaším účelom pomáhať, radi vás prijmeme do nášho kolektívu a umožníme vám to.
V produktovom portfóliu firmy sú tieto produkty:
- snímače polohy induktívne, optické, magnetické, kapacitné, ultrazvukové, atď.
- procesné snímače prietoku, tlaku a teploty
- inteligentné smart kamery , skenery kódov
- 2D/ 3D skenery
- rotačné snímače polohy a lineárne snímače polohy
- laserové merače vzdialenosti
- bezpečnostné optické bariéry, rohože, moduly a relé
- lasery a laserové systémy pre priemyselné a oceliarske využitie
- vstupno/výstupné moduly zberu a spracovania dát
- a iné.
V produktovom portfóliu firmy sú tieto služby:
- montáž, inštalácia, zaškolenie, uvedenie zariadenia do prevádzky
- programovanie snímačov, inteligentných smart kamier, malých PLC
- školenia, technická podpora, poradenstvo.

V produktovom portfóliu firmy sú tieto časti strojov a zariadenia:
- zariadenie na kontrolu dátumu a šarže na plechovkách a fľašiach v nápojovom priemysle
- zariadenie na kontrolu dátumu a šarže na obaloch vo farmaceutickom priemysle
- ionizačné ofukovacie zariadenie na odstraňovanie prachu z povrchu karosérii pred lakovaním
- a iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Partizánska cesta 456/76
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Pažítková
Tel.: 048/4700893
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu