Obchodno – technický zástupca pre Západné Slovensko

EXIM - TECH, s.r.o.

"home office", Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavý plať - Fixný plat + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výraznú osobnosť do nášho tímu.
Chcete využiť svoje odborné vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Chcete si získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Príďte pracovať k nám. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás.

Vašou úlohou bude:
Predaj špičkových produktov výrobcu svetovej úrovne Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, FRASER Anti-Static Techniques LTD, PATLITE, COMITRONIC/BTi, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, FRABA AG a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk ).
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie a získavanie nových klientov a vybudovanie dobrého mena a funkčných vzťahov so zákazníkmi.
Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení, vhodných komponentov a systémov, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
Testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke.
Prerokovanie navrhnutých riešení so zákazníkom.
Poskytovanie technickej podpory, rád, technickej dokumentácie, hotline supportu, ako aj riešení pre ďalší rozvoj.
Dohliadanie na záručný a pozáručný servis.
Riadenie vzniknutých obchodných prípadov a dohliadanie na včasnú a efektívnu prepravu tovaru k zákazníkovi.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.
Pravidelné reportovanie nadriadeným.
Zúčastňovanie sa na odborných seminároch, tréningoch a školeniach.
Plnenie stanovených obchodných plánov.

Budete pracovať z "home office" v západoslovenskom regióne a regióne Považia. Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi a 2 dni práca doma vo svojom bydlisku. Raz do mesiaca sa zúčastníte porady vo firme v Banskej Bystrici. Ak nemáte obavy z vycestovania do zahraničia môžete zvyšovať svoje technické vedomosti a obchodné zručnosti na školeniach našich zahraničných partnerov.

Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem, istú budúcnosť aj z dlhodobého hľadiska a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Byť zamestnancom prosperujúcej firmy, EXIM – TECH, s.r.o., ktorá drží krok s najmodernejšími technológiami a patrí medzi TOP firmy v oblasti svojho pôsobenia na Slovensku a v Českej republike.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť ovplyvňovať svojou produkciou svoj príjem.
Motivačný systém odmeňovania.
Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času.
Automobil, notebook, mobil.

Okrem zaujímavého platu, odvíjajúceho sa od Vašich úspechov, budete mať k dispozícii aj služobné vozidlo, ktoré budete môcť, po dosiahnutí výsledkov, využívať aj na súkromné účely.

Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma vo svojom bydlisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Práca Obchodno – technického zástupcu je náročná, preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky. Táto pozícia si vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu a nemá obavy z prekonávania prekážok, či prípadných počiatočných odmietnutí. Hľadáme ďalších skúsených, samostatných obchodníkov s praxou do svojho kolektívu. Ak Vy, hľadáte výzvu, ste znalý trhu a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Požadujeme:
Výbornú znalosť základných fyzikálnych princípov snímačov polohy.
Profesijné skúsenosti s predajom elektrotechnických a elektromechanických produktov z oblasti priemyselnej automatizácie.
Obchodne orientované vystupovanie a schopnosť presvedčiť.
Vysokú miera vlastnej motivácie a angažovanosti ako aj samostatný spôsob práce.
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine a porozumieť prečítanému textu.
Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.
Ochotu denne cestovať ako samozrejmá povinnosť.
Ochotu zvládať časovú záťaž.
bydlisko Bratislava a okolie

Jednoduchými riešeniami umožňujeme zákazníkom ušetriť obrovské finančné straty, za čo sú nám zákazníci vďační.
Pomáhame odstraňovať problémy spôsobené statickou elektrinou v priemysle.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov pre malé a veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1556419  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavý plať - Fixný plat + provízia z predaja