Asistent/ka Výkonného riaditeľa

EXIM - TECH, s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základ + odmeňovacia zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vo svojom živote zásadnú zmenu? Hľadáte zmysluplnú prácu, kde uplatníte všetky vaše nadobudnuté skúsenosti a stanete sa výkonným asistentom Výkonného riaditeľa?
Dôležitá je chuť pracovať na sebe, neustále sa vzdelávať, byť ochotný tvrdo pracovať a pomáhať všetkým zamestnancom.
Táto pozícia nie je vhodná pre každého. Je náročná a zároveň veľmi uspokojujúca a zmysluplná. Je určená pre človeka, ktorý má rád ľudí, chce v živote aj niečo tvoriť, ovplyvňovať, a je naučený robiť veci systematicky a vyžadovať plnenie úloh od druhých.
Pre človeka, ktorý má jasno vo svojich postojoch.
Oporou mu bude skvelý tím a zázemie. Veľmi dobré výsledky mu zabezpečia nadštandardný príjem a istú budúcnosť aj z dlhodobého hľadiska.

Vašou úlohou bude:
Zvyšovanie efektivity práce výkonného riaditeľa - doslova ho zachraňuje pred neefektívnou stratou času.
Sledovanie efektivity plnenia pokynov a úloh, ktoré zadá výkonný riaditeľ, a ich úplného vykonania.
Spracovávanie komunikácie výkonného riaditeľa, jej zaznamenávanie a triedenie na základe priorít.
Účinné plánovanie služobných ciest.
Pomoc výkonnému riaditeľovi pri organizovaní práce obchodných zástupcov, aby vždy dodržali to, čo sľúbili klientovi a odovzdávali VR reporty a plány načas.
Vyžadovanie od zamestnancov jednotlivých oddelení informácie ohľadom plnenia ich úloh.
Upozorňovanie zamestnancov na blížiace sa termíny splnenia ich úloh.
Zúčastňovanie sa aktivít spoločnosti EXIM – TECH, s.r.o. pre zabezpečenie ich plynulého chodu a vlastného rozvoja.
Spisovanie efektívnejších riešení podľa pokynov výkonného riaditeľa a následné aktualizovanie zabehnutých pracovných postupov.
Spracovanie podkladov pre mzdy a príprava podkladov na prémie.

Kvalitné zaškolenie a tréning.
Permanentné vzdelávanie aj v oblasti manažmentu.
Motivujúce firemné prostredie a dobrý tím.
Motivačný systém odmeňovania.
Príjem závislý od výsledkov a ochoty pracovať na zvyšovaní kompetencie na svojej pozícií.
Spolupráca na expanzií firmy.

KLIKNUTÍM NA ODKAZ "Poslať spoločnosti životopis" VSTÚPTE DO I. KOLA VÝBEROVÉHO KONANIA.

Prvé dve kolá výberového konania prebiehajú formou online. Tu budete môcť vložiť svoj životopis a odpovedať na otázky týkajúce sa Vašich skúseností, schopností a zručností. My tak získame požadované informácie o uchádzačovi prostredníctvom vyplnených dotazníkov (každé kolo zaberie cca 30-40 min) a potom nasleduje finálny osobný pohovor. Od vypĺňania prosím neodchádzajte, systém sa po dlhšej časom nečinnosti vypne, z dôvodu ochrany osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ochota učiť sa nové postupy.
Schopnosť plánovať termíny a stretnutia pre manažment.
Pozitívny, zodpovedný a proaktívny prístup k práci.
Schopnosť tvoriť, uvádzať a udržiavať systém.
Samostatnosť.
Vytrvalosť pri plnení úloh.
Orientácia na cieľ.
Ochota pomáhať.
Skúsenosti v administratívnej oblasti na pozícii Asistentka riaditeľa veľkou výhodou.
V prípade absolventov, akceptujeme len tých uchádzačov, ktorí dosiahli preukázateľne veľmi dobré výsledky v predchádzajúcich činnostiach.

Jednoduchými riešeniami umožňujeme zákazníkom ušetriť obrovské finančné straty, za čo sú nám zákazníci vďační.
Pomáhame odstraňovať problémy spôsobené statickou elektrinou v priemysle.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov pre malé a veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1481934  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + odmeňovacia zložka