Vedúca smeny a predavačka dámskej spodnej bielizne ETAM - plný úväzok

EXICO Retail SK, s.r.o.

nákupne centrum CENTRAL, Metodova 6, 821 08 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie vzťahu so zákazníkmi a poskytovanie poradenstva
- Prezentácia a predaj tovaru
- Príjem , kontrola a dopĺňanie tovaru
- Aranžovanie (visual merchandising)
- Práca s pokladňou
- Upratovanie a udržiavanie čistoty na predajni
- Zamedzovanie krádežiam
- Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni
- Účasť na školeniach a firemných stretnutiach

- Rôznorodá a kreatívna práca pre poprednú európsku spoločnosť na trhu
- Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od individuálneho výkonu
- Možnosť profesionálnej sebarealizácie a príležitosť ku kariérnemu rastu
- Školenie v oblasti techník predaja a merchandisingu
- Zamestnanecké zľavy
- Stravné lístky

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailu, ktorý bude uvedený v životopise. - Všetkým uchádzačom za záujem o prácu u nás ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- Prax s predajom min. 1 rok
- Záujem o módu
- Ústretový a proaktívny prístup k zákazníkovi
- Komunikatívnosť
- Orientácia na výsledok
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita
- Zmysel pre poriadok

Značka ETAM bola založená v roku 1916 vo Francii a so svojimi 4300 obchodmi v 48 štátoch sveta je jedným z najväčších predajcov dámskej spodnej bielizne, plaviek, plážového oblečenia, doplnkov a pančuchového tovaru. Úspech značky spočíva v širokej ponuke produktov s dôrazom na módne trendy a s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny. Jej cieľom je, aby všetky ženy boli krásnejšie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2970990  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore