Stavebno - technický manažér

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna odborná participácia a poradenstvo pri dlhodobých developerských projektoch
• technická podpora projekt manažérom pri zabezpečovaní procesov súvisiacich s výstavbou podľa schválených harmonogramov
• kontrola a odborné pripomienkovanie projektov po technickej stránke
• kontrola zmenových procesov a finančných tokov
• kontrola výkon TDI a aktívna pomoc na kontrolných dňoch počas realizácie stavieb

• novovzniknutá pozícia v organizačnej štruktúre vďaka neustálej expanzii spoločnosti
• veľká a priama podpora najvyššieho vedenia
• zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• mladý, dynamický a dobrí tím spolupracovníkov
• pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov možnosť neustáleho profesného aj osobného rastu a dlhodobej istoty

Hľadáme úspešnú a výraznú osobnosť, ktorá už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahla veľmi dobré a preukázateľné výsledky.
Hľadáte väčšiu sebarealizáciu a výzvu? Trúfate si prevziať zodpovednosť za novozriadenú pozíciu a podieľať sa tak na jej budovaní? Výkon danej pozície je pomerne náročný. Hlavnou úlohou nie je zodpovednosť za samotnú realizáciu stavieb, napriek tomu sa stanete hlavným odborným stavebným garantom pre svojich kolegov.
Dostanete veľké kompetencie, vysokú dôveru a podporu majiteľov. Za veľmi dobré výsledky bude nie len motivačný plat a benefity, ale aj vysoká sloboda v rozhodovaní a kompetenciách. Stanete sa kľúčovou postavou vo firme a nemusíte sa obávať budúcnosti. Nehovoriac o osobnej hrdosti za zrealizované veľmi zaujímavé projekty.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je renomovaná spoločnosť ITB DEVELOPMENT a.s., ktorá je súčasťou skupiny ITB Group zaoberajúcej sa architektonickou projekčnou a developerskou činnosťou. Zameriava sa predovšetkým na inovatívne projekty, ktoré sa od ostatných ponúk na trhu vždy odlišujú inou koncepciou. Viď referencie na www.itb.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej stavebnej činnosti
• ochota neustále sa učiť a zdokonaľovať aj v moderných technológiách
• samostatnosť, systémový nadhľad
• schopnosť udržať si vlastný odborný názor
• znalosti procesov pri realizácii diela
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, nie nutnou podmienkou

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2528016  Dátum zverejnenia: 5.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + odmeny