Prípravár stavieb, rozpočtár

Performia s. r. o.

Miesto práce
Vozokany, okres Galanta
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinácia procesu verejného obstarávania (VO)
• dodržiavanie platných predpisov zákona o verejnom obstarávaní
• príprava a realizácia VO
• vyhľadávanie zákaziek, písomná a telefonická komunikácia
• spracovávanie dokumentov súvisiacich s realizáciou verejného obstarávania
• vedenie evidencie, ukladanie a ochrana záznamov o VO
• podieľanie sa na plnení stanovených cieľov, vykonávanie analýz pri VO

• zázemie v modernej, stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• mladý kolektív, skoro až rodinného charakteru
• veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
• kvalitné vstupné zaškolenie, odborný rozvoj
• poskytujeme pracovné pomôcky: mobil, auto na služobné účely
• možnosť organizovania si svojho pracovného času (pružný pracovný čas)

Práca Prípravára stavieb, rozpočtára je v tejto oblasti náročná. Vyžaduje si veľmi vysoké pracovné nasadenie a výraznú osobnosť, ktorá má vzťah k technickému produktu a riešeniam. Ide skôr o rutinnú, ale časovo náročnú prácu.

Veľkou výhodou sú skúsenosti z obdobnej pozície. Pracovná pozícia poskytuje výzvu, a je skôr vhodná pre tých, ktorí si chcú organizovať svoj pracovný čas a neboja sa aj občasných služobných ciest. Na začiatku sa môžete oprieť o pomoc zo strany najvyššieho vedenia. Trvalé bydlisko v mieste sídla spoločnosti nie je podmienkou, ale veľkou výhodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť KANGO, s.r.o., ktorá je bola založená v roku 1999.
Predmetom činnosti spoločnosti je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie až po výstavbu všetkých druhov stavieb. Spoločnosť vie reagovať aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Jadrom úspechu je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite. Pri výstavbe používajú moderné technológie, pružne reagujú a prispôsobujú sa najnovším požiadavkám stavebného trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s verejným obstarávaním veľkou výhodou
• technické myslenie
• veľmi dobré komunikačné zručnosti, reprezentatívne a príjemné správanie, ochota práce nadčas
• znalosť CENKROSu - aspoň základy - nutná podmienka
• pozícia je vhodná aj pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných výsledkov zo študijnej resp. brigádnickej oblasti
• veľmi dobrá schopnosť vyjadrovať sa písomnou formou v materinskom jazyku

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2179781  Dátum zverejnenia: 4.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix