Produktový manažér

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o vybrané produktové skupiny a zodpovednosť za maržu
• kalkulácie a cenotvorba
• zabezpečovanie zákazníckych promo akcií, letákov
• distribúcia cien a vyhodnocovanie akcií
• aktívna podpora predajného tímu
• reporting
° školenia v rámci zvereného sortimentu
° denná operatíva

• firemné prostredie podporujúce odborný aj osobnostný rast
° štandardné pracovné nástroje vrátane služobného auta
• stabilita prosperujúcej a významnej spoločnosti vo svojom segmente
• vďaka veľmi dobrým výsledkom nadštandardné ohodnotenie

Výkon tejto pracovnej pozície je veľmi náročný, preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahli veľmi dobré a preukázateľné výsledky a autá sú ich veľkým koníčkom.
Váš potenciálny zamestnávateľ pôsobí v automobilovej oblasti, čo si okrem skúseností z obchodu, alebo marketingu vyžaduje navyše aj technické myslenie, kladný vzťah k danému segmentu a pokročilú spôsobilosť práce k Microsoft Excelu.
Ste komunikatívny, iniciatívny, asertívny typ človeka orientovaný na výsledky, ktorý má ambíciu ďalej sa rozvíjať, rásť a hľadá stabilné pracovné uplatnenie ?
Môžete sa oprieť o skvelý tím a vysokú podporu vedenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je významná spoločnosť so zahraničnou účasťou spoločnosť ELIT Slovakia s.r.o., ktorá dlhodobo pôsobí v oblasti predaja a distribúcie náhradných dielov pre automobily a služby s tým spojené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer veľkou výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti v oblasti produktového manažmentu a práca s grafickými editormi veľkou výhodou
• znalosť marketingových stratégií a nástrojov, resp. všeobecný ekonomický rozhľad
• základné vedomosti o konštrukcii automobilov nutnou podmienkou
• dobré organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1804714  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + odmeny na základe výsledkov