Regionálny partner - obchodník/konzultant

Performia s. r. o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 25 % z uzavretých a zaplatených obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• získavanie nových zákazníkov a priamy predaj služieb a on-line nástrojov
• na základe zistenia potrieb a situácie určovanie ďalších krokov pre zlepšenie výberov zamestnancov a budovanie tímu
• predaj služieb a on - line nástrojov
• po absolvovaní tréningu poskytovanie samostatného odborného poradenstva v danej oblasti
• POZOR - táto práca je veľmi tvrdá a náročná! Nehľadáme nikoho, kto sa chce iba viesť. Hľadáme toho, kto chce sám priložiť ruku k dielu

• kvalitné vstupné zaškolenie
• konzultačný tréning
• permanentné vzdelávanie aj v oblasti manažmentu
• budete sa stretávať s top ľuďmi Slovenska
• naučíte sa robiť ten najťažší predaj a konzultácie a stanete sa partnermi podnikateľov
• zázemie stabilnej spoločnosti a skvelého tímu, ktorý Vás podporí
• vysoko oceňujeme prácu schopných ľudí
• výška platu u nás nie je obmedzená
• dodržiavame slovo a máme ľudský prístup

Hľadáte uplatnenie, kde dostanete slobodu a dôveru? Presvedčili ste sa, že priamy predaj je to, čo Vás najviac baví? Chcete prinášať klientom hmatateľný úžitok? Máte radi slobodu a možnosť organizovať si pracovný čas, stretávať sa so zaujímavými ľuďmi, komunikovať? Vždy ste mali pocit, že máte naviac, túžite po zásadnej zmene a už dnes máte výborné výsledky v doterajšej činnosti?
Tešíme sa na človeka, ktorý je ochotný tráviť veľa času v teréne a aj naďalej na sebe pracovať a zvyšovať si svoje kompetencie aj ako konzultant. Túžite po tom, aby to, čo robíte, málo zmysel? Ponúkame veľmi zaujímavú prácu, ktorá prináša klientom veľký úžitok a dobré výsledky sú adekvátne odmenené.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť Performia dodáva firmám funkčné know-how v oblasti výberu zamestnancov a budovania tímov, a to pomocou osobných konzultácií.

Pre viac informácii http://www.personalneporadenstvo.sk/ a Facebook Performia Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• veľmi dobré výsledky z predchádzajúcich aktivít
• túžba presadiť sa v predaji (skúsenosti s predajom a konzultačnej činnosti veľkou výhodou)
• potreba posúvať sa aj osobnostne ďalej
• živnosť
• pozitívna skúsenosť s jednaním s majiteľmi alebo manažérmi firiem veľkou výhodou
• vhodné aj pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných a dobrých výsledkov z predchádzajúcej činnosti
• znalosť anglického jazyka veľkou výhodou, nie však nutnou podmienkou

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1804706  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 25 % z uzavretých a zaplatených obchodov