Obchodný zástupca ( pre predaj poľnohospodárskej techniky )

Performia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat + provízie z obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívny prieskum odberateľského aj dodávateľského trhu
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• aktívna práca s už nadviazanými obchodnými partnermi a rozširovanie možností spolupráce
• navrhovanie cenových ponúk a výber správnych strojov vrátane prípadného zorganizovania ciest potenciálnych odberateľov k dodávateľom strojov
• uzatváranie zmluvných vzťahov a zabezpečovanie požadovanej administratívnej práce vrátane potrebnej dokumentácie
• výkazníctvo spojené s výkonom danej pracovnej pozície
• aktívna pomoc pri riešení prípadných reklamácií
• účasť pri vypracovávaní obchodných strategických plánov a koncepcií

• zázemie stabilnej , renomovanej a neustále expandujúcej spoločnosti
• veľká podpora priameho vedenia
veľmi dobré pracovné podmienky, rovnako ako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
• veľmi dobrý systém zaškolenia a neustálej kvalifikácie
• neobmedzený priestor pre neskoršiu expanziu
• sloboda v organizovaní svojho pracovného času
• možnosť vycestovania s potencionálnymi zákazníkmi k dodávateľom strojov do zahraničia

Práca obchodníka v tejto oblasti je náročná. Vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má veľkú ochotu veľa sa učiť a neustále sa vzdelávať.
Zároveň nemá obavy s prekonávania prekážok a prípadného počiatočného odmietnutia, pretože sa jedná o predaj veľkých strojov a služieb, čo predstavuje beh na dlhú trať.
Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky.
Dokážete si predstaviť predaj renomovaných značiek poľnohospodárskych strojov ušitý na mieru ? Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi ?
Máte ambíciu neustále pracovať na svojej kompetencii a stať sa technickým poradcom a partnerom svojim zákazníkom ?
Na začiatku môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na danom trhu, ale očakávajú sa od Vás aj akvizície úplne novým klientom. Môžete sa oprieť o vysokú podporu najvyššieho vedenia a dlhodobý tréning.
Spoločnosť nemá striktne rozdelené hranice jednotlivých krajov.
Budete operovať formou " home office " v západoslovenskom regióne, predovšetkým v jeho južnej časti, pritom Váš operačný rádius môže zasahovať až na Považie. Raz do týždňa Vás čaká práca na centrále. Ak nemáte obavy z vycestovania do zahraničia môžete svojim klientom sprostredkovať aj výjazd priamo k dodávateľovi, čo umožňuje budovanie veľmi dobrých vzťahov so všetkými zainteresovanými stranami, nehovoriac o neustále sa zvyšujúcej kompetencii obchodníka.
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem istú budúcnosť aj z dlhodobého hľadiska a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je renomovaná a stabilná spoločnosť Biolife spol s.r.o. so sídlom v Galante, založená už v roku 1993, ktorá neustále expanduje . Jej hlavnou činnosťou je predaj poľnohospodárskej techniky, záručný a pozáručný servis strojov. Táto spoločnosť zároveň pomáha svojim zákazníkom aj s prefinancovaním a poistením strojov pri samotnom nákupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, agro, strojárstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s predajom technického produktu, alebo technický backround veľkou výhodou
• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
• znalosť maďarského jazyka
• znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1699609  Dátum zverejnenia: 25.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixný plat + provízie z obchodných prípadov