Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Obchodný zástupca

Exelect s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• starostlivosť o stálych zákazníkov
• predaj produktov vo zverenom regióne a dosiahnutie plánovaného objemu
• sledovanie hrubej marže
• kontrola a optimalizácia pohľadávok
Ponúkaný plat (brutto)
fix+pohyblivá zložka
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
• práca v stabilnej renomovanej spoločnosti
• dobrý tím
Táto pozícia je vhodná pre tých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej obchodnej činnosti presvedčili, že dokážu dosahovať výsledky a majú vzťah k technickému produktu, ideálne v stavebnej oblasti.
Túžite po samostatnosti, ktorá k obchodníckej profesii patrí, ale zároveň sa chcete oprieť o stabilnú a neustále expandujúcu spoločnosť? Presvedčili ste sa, že v konkurenčnom prostredí sa za výsledky obchodníka nepodpisuje " kríza ", ale vytrvalé prekonávanie prekážok? Ste vítaní.
Dostanete príležitosť stať sa platným členom vo firme s dlhodobou úspešnou pôsobnosťou, ktorá Vám poskytne plnú podporu pri zaškolení a perspektívu ďalšieho vzdelávania a rozvoja.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zaregistrujte sa možnosťou „Prihlásiť sa na pozíciu“ a vyplňte krátky formulár. Životopisy e-mailovou, poštovou alebo faxovou formou nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti Exelect s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je stabilná a neustále sa rozvíjajúca veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom v segmente stavebných materiálov. Opiera sa o dlhoročné skúsenosti zahraničnej renomovanej materskej firmy, vďaka čomu dokáže svojim klientom poskytnúť veľmi kvalitné služby súvisiace s predajom materiálov pre suchú vnútornú výstavbu a fasádne systémy.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Stavebný priemysel
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
technické, stavebné
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
• obchodné skúsenosti - NUTNÁ PODMIENKA
• technické myslenie, alebo vzťah k technickým produktom ( stavebný trh výhodou)
• nemecký, maďarský jazyk - výhodou
• SAP ( výhoda)
• pozícia nie je vhodná pre absolventa
Exelect, s.r.o. je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vyhľadávanie kvalitných zamestnancov na kľúč. Orientuje sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Zároveň dodáva svojim klientom vlastný vysoko funkčný a moderný internetový nástroj, ktorý im umožňuje skvalitniť a urýchliť komunikáciu s kandidátmi počas výberového procesu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa
Stará Vajnorská 90 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Ľudmila Manáková
Tel.: 0905 / 618 304
E-mail: poslať životopis

ID: 1276014   Dátum zverejnenia: 14.6.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: Exelect s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke