Logo exe, a.s.

Brigáda v IT firme

exe, a.s.

Galvaniho 19, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

:exe do svojho tímu hľadá šikovných stážistov (brigádnikov), ktorí sa chcú učiť a aktívne podieľať na spoločných projektoch. Hľadáme posily na tieto pozície:

• licenčný špecialista (MS),

• recepčná (starostlivosť o back office),

• junior finance trainee (výpomoc na finančnom oddelení),

• SW Developer (.net, C#, SharePoint, Office 365, JavaScript/

TypeScript).

Chceš byť súčasťou inovatívnej IT firmy? Je to pre teba zaujímavé? Daj nám o sebe vedieť.

Do sprievodného textu nám napíšte o ktorú pozíciu máte záujem.

Ak sa ku nám pridáš, ponúkame ti:

• prácu v stredne veľkom tíme progresívnej IT spoločnosti,
• neformálnu pracovnú atmosféru,
• priestor pre sebarealizáciu, profesionálny rast, možnosť zapojiť sa do
rôznorodých projektov,
• home office, sick days,
• príspevok na DDS,
• masáže na pracovisku,
• káva, čaj, ovocie na pracovisku,
• možnosť Multisport karty,
• teambuildingové podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• zodpovednosť
• samostatnosť
• precíznosť
• chuť učiť sa nové veci
• chuť vzdelávať sa

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zina Hanesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4564512  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.