Office Manager

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office Manager zodpovedá za efektívny administratívny chod spoločnosti, starostlivosť a vedenie pridelenej agendy.

Čo má na starosti Office manager v našej spoločnosti?
• samostatne riadi a vykonáva administratívnu agendu,
• administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti,
• komunikácia s úradmi, dodávateľmi a inštitúciami,
• zabezpečenie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku,
• zodpovednosť za karty majetku zamestnancov,
• evidovanie a archivácia dokumentov,
• zodpovednosť za chod recepcie,
• evidencia firemnej korešpondencie.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a zodpovednosť,
• analytické a logické myslenie,
• organizačná schopnosť,
• spoľahlivosť,
• flexibilita,
• dôslednosť, presnosť a precíznosť

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3099254  Dátum zverejnenia: 26.6.2017