Junior Developer

exe, a.s.

Miesto práce
Slávičie údolie 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do vývojového tímu exe hľadáme nového kolegu, Junior Developer-a, ktorý bude pomáhať navrhovať a tvoriť technické riešenia v spolupráci s programátorským tímom.

• Tvorba špecifikácií v spolupráci s projektovým manažérom, resp. analytikom
• Realizácia projektov v oblasti vývoja a údržby existujúcich programových
komponentov
• Spolupráca a výpomoc pri projektoch v týchto oblastiach: Sharepoint, CRM, .NET
(práca s JavaScript, C#, C++, .NET, iné)
• Testovanie, tvorba technickej dokumentácie
• Práca podľa pokynov nadriadeného vo vývojovej oblasti

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu
• prostredie rodinnej firmy s možnosťami pre šport či relax
• priestor pre vzdelávanie a profesionálny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci a dôslednosť

Odborné schopnosti:
• programovanie v C#.NET, JavaScript a znalosť technológií Microsoft
• praktické skúsenosti s MS Visual Studio .NET, MS SQL Server 2008/2012/2014, SharePoint (výhodou)
• znalosť HTML a XML, ASP, Web Services
• dobré algoritmické a konceptuálne myslenie
• relevantný MS certifikát - výhodou

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2750827  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou