Manažér prekladateľských projektov

exe, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riadenie prác na prekladateľských a lokalizačných projektoch: analýza a technická príprava projektov na preklad pomocou nástrojov CAT (Computer Aided Translation), komunikácia o projektoch s dodávateľmi a klientmi.

• keď sa pridáš k nám, ponúkame Ti prácu v priateľskej atmosfére menšieho kolektívu,
• podieľanie sa na zaujímavých prekladateľských projektoch,
• možnosť získať bohaté skúsenosti pri motivačnom odmeňovaní v závislosti od výkonu.

Táto ponuka je skvelou príležitosťou aj pre čerstvých absolventov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakáva sa technická disponovanosť a kreativita v oblasti informačných technológií, analyzačné schopnosti a kreativita počas riadenia projektov. Nevyhnutný je zmysel pre poriadok a schopnosť trvale sa učiť pracovať s novými technológiami.

Microsoft Excel – pokročilý
Akékoľvek ďalšie znalosti a schopnosti v oblasti IT sú výhodou (systémové znalosti Win OS, práca s Apple OS X, MS Office, schopnosť spravovať IT infraštruktúru firmy, znalosť programovacích jazykov, DTP nástrojov ako Photoshop, Indesign, atď.).

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť exe, a. s. od roku 1990 poskytuje služby a riešenia v oblasti informačných technológií zákazníkom v troch krajinách Európy. Zaoberá sa vývojom softvéru, projektovaním a implementáciou informačných systémov, outsourcingovou podporou infraštruktúry, lokalizáciou a globalizáciou softvéru a prekladateľstvom.
Globálny celosvetový akčný rádius pracovným aktivitám exe dodávajú prekladateľské a lokalizačné služby, ktoré poskytuje významným spoločnostiam z celého sveta. Exe je držiteľom certifikátov Microsoft Gold Certified Partner a mnohých ďalších. Medzi strategických partnerov exe, a. s. patria spoločnosti Microsoft, ESET, Fortinet, Veeam, ABBYY, Safetica a Lenovo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2625904  Dátum zverejnenia: 29.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou