Account manager

EXCHANGE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Hlavné námestie 5, 811 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Akvizícia nových klientov a starostlivosť o existujúcich klientov
- Osobné konzultácie
- Finančné sprostredkovanie pre fyzické a právnické osoby, finančné služby a produkty v sektore kapitálového trhu
- Otvorenie účtov u obchodníkov s cennými papiermi
- Investičné odporúčania inštitucionálnymi partnermi (analýzy)

- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť odborného aj finančného rastu
- samostatná a zodpovedná pozícia

Žiadosť s uvedením názvu pozície, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať emailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomická, finančná oblasť, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- reprezentatívne vystupovanie
- orientácia v ekonomickej, resp. v personálnej oblasti
- samostatné myslenie
- flexibilita
- iniciatívnosť
- mlčanlivosť

EXCHANGE SLOVAKIA sa okrem iného špecializuje na obchodovanie s devízami (Forex), CFD kontraktmi na americké a britské akcie, komodity a kovy. Organizujeme pravidelné finančné vzdelávanie pre klientov so skúsenými a veľmi úspešnými obchodníkmi z celého sveta. Pre klientov, ktorí sa rozhodnú venovať školeniam intenzívnejšie, ponúkame individuálne tréningy s našimi špecialistami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1659929  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + provízia