HR Manager výrobnej spoločnosti-Nováky

EXCALIBUR GROUP a.s.

Místo práce
Žilinský kraj, Trenčianský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍHO MÍSTA

Je přímo podřízen generálnímu řediteli společnosti a metodicky řízen personálním ředitelem skupiny.
Podílí se na nastavení HR procesů v souladu s personální politikou skupiny a zodpovídá za jejich implementaci a dodržování.
Metodicky podporuje kolegy v jiných menších společnostech skupiny na Slovensku.

HLAVNÍ PRACOVNÍ ČINNOSTI

Analyzování a příprava zpráv o průběhu personálních procesů, jejich funkčnosti a přínosu.
Spolupráce na vytváření a implementaci motivačních programů, systému hodnocení, systému vzdělávání a kariérního růstu zaměstnanců, interních směrnic pro nábor a odměňování zaměstnanců.
Monitorování a analyzování spokojenosti a názorů zaměstnanců.
Budování firemní kultury.
Reprezentování organizace.
Organizování a koordinování činností a pracovníků v rámci personalistiky a zpracování mezd.
Spolupráce na řízení a kontrolování procesů bezpečnosti a hygieny práce.
Koordinace vedení příslušné dokumentace.

POŽADUJEME

SŠ/ VŠ vzdělání a odpovídající praxi (ideálně ve strojírenské výrobní společnosti)
znalost práce na PC
znalost pracovně-právní legislativy
komunikativnost, vstřícnost
důslednost, zodpovědnost

NABÍZÍME

zajímavou a zodpovědnou práci s možností ovlivnit nastavení HR procesů
zázemí stabilní strojírenské skupiny
profesní růst a odborné vzdělávání
dobré mzdové ohodnocení a zaměstnanecké výhody
nástup dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1902444  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.