Zástupca riaditeľa rastlinnej výroby agroholdingu pre región západ

EXATA GROUP, a.s.

Dunajská Streda, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agroholding ktorý sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou, hľadá nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za:
- plán a optimalizácia použitia hnojív, chemikálii
- koordináciu rastlinnej výroby
- ročné plánovanie prác a výnosov plodín
- riadenie činnosti regionálnych agronómov
- úzka spolupráca s mechanizačným úsekom
- úzka spolupráca s ŽV
- pripravovanie osevných postupov poľnohospodárskych plodín
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
- vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (UKSUP,PPA)
- agronomickú evidenciu

- dobré platové podmienky
- zázemie v stabilnej poločnosti
- ďalší rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Výhody:
- znalosť programu SKEAGIS
- znalosť maďarského jazyka

Prax:
- minimum 3 rokov v ODBORE

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo (rastlinná výroba, agronómia)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- flexibilita a cieľavedomosť

Spoločnosť EXATA GROUP, a. s. hospodári na 28.000 ha pôdy a ďalej rozširuje výmeru obhospodarovanej pôdy.
Hlavným predmetom činnosti je:
- rastlinná výroba
- živočíšna výroba
- poskytovanie mechanizačných služieb
Venujeme sa diverzifikovanej produkcii klasických plodín, ako aj špecifických plodín náročných na aplikáciu neštandardných technologických postupov. Sme dodávateľom produktov renomovaným výrobcom potravinárskych výrobkov výnimočnej kvality slovenského pôvodu.

Naším mottom je „s láskou k pôde“ – a touto filozofiou sa riadime pri obhospodarovaní pôdy, ktorú spravujeme. Očakávame kandidáta s rovnakým prístupom k svojej práci.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3114790  Dátum zverejnenia: 27.6.2017