Termelésvezető helyettes

EXAL s.r.o.

A munkavégzés helye
Kolárovo, Komárom - Komárno
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Gyártási adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
• Műszakvezetők irányítása
• Rendelések, be és kimenő szállítmányok SAP rendszerben történő rögzítése
• Ajánlatok, visszaigazolások, számlák készítése
• A menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok elkészítése
• A szükséges adattáblák kitöltése
• A meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre
• Kapcsolattartás az ügyféllel

Egyéb béren kívüli juttatások

• Komplex, változatos munkakör
• Karrier lehetőség
• Kiváló, gyorsan fejlődő munkakörnyezet
• Nemzetközi ügyfélkör

Információk a kiválasztási folyamatról

• angol vagy német nyelv ismerete előnyt jelent
• haladó számlázási ismeretek
• jártasság raktárlogisztikában
• SAP alapismeretek
• műszaki érdeklődés és beállítottság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

műszaki, közgazdasági

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2) vagy Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek

Számlázás - haladó
Raktárgazdálkodás - haladó

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Access - haladó
SAP - alapok

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

• kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezik írásban és szóban egyaránt
• képes az önálló és felelősségteljes munkavégzésre
• pontos és betartja a határidőket
• az esetenkénti csúcsidőszakokban jól terhelhető
• felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezik (Word, Excel, Outlook, Internet, levelező-rendszerek), SAP ismerete előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 2010-ben alakult, mára az alumínium ipar egyik leggyorsabban fejlődő szereplőjévé vált a Közép-Kelet Európai térségben. Félkész termékeinket az Európai Únió nagyobb országaiba szállítjuk, főként az építő-, elektronikai és autóipari szegmens szereplőinek. Új beruházásokkal folyamatosan fejlesztjük termelésünket és szolgáltatásaink színvonalát. Célunk, hogy vállalatunk mérete a következő 2-3 éven belül a többszörösére növekedjen.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

EXAL s.r.o.
Hadovská cesta 5
945 01 Komárno
ID: 2746612   Dátum zverejnenia: 4.11.2016