Práca kontrolóra kvality v Prešove

Exact Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.00 - 3,30 €/h. na dohodu o pracovnej činnosti + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša práca si vyžaduje dobrý zrak a manuálnu zručnosť. Ak získate uvedenú ponuku:
- čaká Vás práca v automobilovom priemysle
- konkrétne: vizuálna kontrola a rework automobilových dielov na základe daných špecifikácií
- budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov

Skúsenosť na kontrole kvality alebo vo výrobe je výhodou, ale ak ju nemáte:
- radi Vás zaškolíme
- odmeny k výplate
- u nás získate stabilný a motivujúci príjem
- náš koordinátor a tímlídri Vám budú nepretržite k dispozícii
- a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100% dobrý zrak, okuliare nám neprekážajú
- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3123431  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.00 - 3,30 €/h. na dohodu o pracovnej činnosti + odmeny