Obchodný reprezentant pre Nitriansky a Trnavský kraj

Exact Systems Slovakia s.r.o.

okres Galanta, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- participácia na tvorbe obchodnej stratégie a zodpovednosť za jej realizáciu
- zodpovednosť za prezentáciu a predaj služieb spoločnosti,
- nadväzovať a udržovať dobré vzťahy so zákazníkmi,
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na trhu v automobilovom priemysle, oslovovanie potenciálnych zákazníkov vo zverenom regióne,
- starostlivosť o nových ako aj stávajúcich zákazníkov v pridelenom regióne
- prieskum trhu, monitorovanie konkurencie,
- porozumenie problematike ponúkaných služieb
- prípravy cenových ponúk, služby a činnosti spojené s uzatvorením zmlúv

Hlavné ciele:
- Stabilizácia trhu v pridelenej lokalite
- Získavanie nových klientov

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Bonusy súvisiace s plnením cieľov
- služobný automobil
- telefón a notebook
- Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- Školenia a aktivity spojené s rozvojom osobnosti

Prosím o zaslanie CV v prípade splnenia požadovaných znalostí a skúseností.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca resp. podobná činnosť podmienkou

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- logické myslenie
- prehľad v automobilovom a strojárskom priemysle výhodou
-tímový hráč, silná orientácia na výsledok a plnenie cieľov
- asertívne vyjednávanie a schopnosť riešenia problémov
- flexibilita a ochota cestovať

Skupina Exact Systems pôsobí na trhu od roku 2004 a je popredným poskytovateľom outsourcingových riešení (t.j. kontrola kvality – selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov) pre automobilový priemysel, spotrebný materiál, elektroniku, ťažký priemysel a ďalšie. V súčasnosti spolupracujeme s viac ako 900 výrobnými závodmi v 13 krajinách. Slovenská spoločnosť je na trhu od roku 2006 so sídlom v Žiline a zamestnáva viac ako 750 pracovníkov vo výrobe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2418198  Dátum zverejnenia: 1.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou