HR Konzultant, ktorý má rád ľudí a dobrý biznis

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V EXACTE pomáhame našim klientom nájsť a vzdelávať špecialistov, obchodníkov a manažérov, pretože chceme žiť v spoločnosti, kde ľudia robia to, čo ich baví, v čom sú dobrí a sú za to dobre platení. Hľadáme posily a ponúkame Vám skvelú príležitosť robiť zmysluplnú prácu, do ktorej sa budete tešiť.

Ako pracujeme?

Sme naozaj dynamický tím. Čo to znamená? Vieme robiť zázraky na počkanie, keď klient súrne potrebuje našu pomoc.

Robíme kvalitnú robotu. Žiadna pásová výroba. Naše pozície zvyknú byť chuťovečky (špecialisti a stredný a vyšší manažment).

Pracujeme v oblasti, kde sa všetko rýchlo mení, to čo platilo včera, dnes môže byť inak. Náš klient nikdy nepočuje: „ale predtým ste hovorili niečo iné“. Učíme sa, prispôsobujeme a sme pripravení.

Vždy robíme o krok viac a s radosťou.

Na našej práci si dávame záležať a berieme ju osobne. Vďaka tomu obsadíme minimálne 8 z 10 zadaných pozícií.

Vyšliapané chodníčky nás nebavia. Vymýšľame nové cesty aj projekty.

We work hard, but play harder.

Viac info o nás nájdete na www.exact-recruitment.sk

Ak sa bojíte zodpovednosti, často hovoríte, že pracujete len do výšky svojho platu alebo si chcete popri škole len trochu privyrobiť, toto nie je práca pre Vás. Práca s ľuďmi Vás v jeden deň poteší, rozčúli, zomelie, nakopne, ale odchádzať budete s pocitom, že má naozaj zmysel.

Naučíme Vás všetko, čo vieme a tešíme sa, čo naučíte Vy nás.

Rozširujeme tím, sme otvorení rôznemu druhu spolupráce od dlhodobej brigády po TPP.

Náplň práce:
Podľa seniority - zodpovednosť za kompletné recruitingové projekty od zadania pozície, cez vyhľadanie vhodných kandidátov, pohovory, testovanie, overovanie referencií, prezentáciu kandidátov klientovi, ak v nej budete dobrý, tak aj akvizícia.

Ak sa chcete tešiť večer, že idete na druhý deň do práce, pošlite nám príklad Vašej práce, skvelý cover letter, recenziu nášho nového webu alebo upečte koláč. Ak Váš email bude obsahovať iba CV alebo generický motivačný list, do výberu Vás nemôžeme zaradiť. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní urobiť o krok viac.

- každý deň je u nás iný
- robíte prácu, ktorou pomáhate ľuďom aj klientom
- pracujete samostatne, s našou plnou podporou
- čím lepšie výsledky, tým máte lepšie ohodnotenie
- je s nami zábava :)

Chcete prácu nielen hľadať ale aj nájsť? Otvorili sme pre Vás nový Kariérny akcelerátor, jediný program svojho druhu v SR. Viac informácií nájdete tu: http://ivanabrutenic.com/sluzby/aktualny-program-pre-vasu-karieru/

Zaslaním, resp. poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávate nasledujúci súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Majerská 3, 821 07 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala Vaše osobné údaje, v tomto znení:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí urobia o krok viac.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu výnimočne hľadáme sami pre seba. Sme agentúra špecializujúca sa na odborné pozície a máme skvelých klientov aj výsledky :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Ak máte skúsenosti s výbermi alebo akvizíciou v oblasti služieb, máte veľkú výhodu. Práca konzultanta je obchodne zameraná. Treba pochopiť potreby klienta, pomôcť mu ich zadefinovať presnejšie, nájsť vhodné riešenie, kandidátovi "predať" pozíciu a klientovi "predať"
kandidáta.

Aktívnu akvizíciu klientov u nás robia iba tí, ktorých baví a ktorým ide dobre. Pre obsadzovanie pozícii je však dôležitý minimálne obchodný duch.

Angličtina sa Vám zíde, ale ak ste dobrý v iných veciach, pomôžeme Vám s ňou.

Sme malý tím a hľadáme k sebe príjemného kolegu/kolegyňu, s ktorým/-ou je zábava.

U nás rozhoduje postoj k práci a chuť učiť sa. Ak Vám niektoré zručnosti chýbajú, radi Vám pomôžeme. Ak nemáte chuť tvrdo pracovať, s tým pomôcť nevieme :).

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2780728  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností