Unit Manager - životná poisťovňa

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, okres Brezno, okres Rimavská Sobota, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Bánovce nad Bebravou, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Senica, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, silnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúsených manažérov na pozíciu Unit Manager vo viacerých regiónoch SR.

Náplň práce Unit Managera:
- analyzuje obchodné výsledky zverenej obchodnej skupiny
- zodpovedá za výsledky obchodnej skupiny
- aktívne podporuje svojich finančných agentov v rámci prípravy, školení a práci v teréne
- vedie porady a navrhuje stratégiu svojej pobočky
- buduje a dopĺňa svoj tím na základe poznania a analýzy svojej obchodnej skupiny v spolupráci s centrálou

Zázemie a podpora silnej medzinárodnej spoločnosti s významným postavením na trhu.
Moderný systém adaptácie a vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast.
Platobné podmienky a benefity náš klient rád predstaví na pohovore.
Všetky školenia sú bezplatné.

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby v odpovedi definovali preferovaný región, o ktorý majú záujem.

Chcete prácu nielen hľadať ale aj nájsť? Otvorili sme pre Vás nový Kariérny akcelerátor, jediný program svojho druhu v SR. Viac informácií nájdete tu: http://ivanabrutenic.com/sluzby/aktualny-program-pre-vasu-karieru/

Zaslaním, resp. poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávate nasledujúci súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Majerská 3, 821 07 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala Vaše osobné údaje, v tomto znení:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná spoločnosť, patriaca medzi lídrov na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax minimálne 2 roky s vedením tímu obchodníkov.
Predaj finančných produktov výhodou
Samostatná osobnosť
Výborné komunikačné zručnosti
Radosť z predaja

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2576636  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac fix + provízie