Servisný technik mobilných telefónov

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zistenie príčiny chybovosti mobilnych telefonov
- oprava výmenou jednotlivých súčiastok
- opravy rôzneho zamerania
- kalibracia
- vymena pajkovacich (SMD) suciastok
- záručný a pozáručný servis

- práca v príjemnom mladom kolektíve a čistom prostredí
- potrebné zaškolenie
- výkonnostný bonusový systém a príplatky za nadčasy
- zabezpečený kurz anglického jazyka

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, obratom zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku e-mailom alebo poštou. Do predmetu správy uveďte, o akú pozíciu sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta.

So životopisom zasielajte aj nasledovný súhlas: Poskytnutím životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávam svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Špitálska 27, 811 08 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním, priebežnou aktualizáciou a ich likvidáciou v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas sa dáva na dobu neurčitú. Je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je významným servisným stredisko v oblasti opravy mobilných telefónov a tabletov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Elektrotechnicke vzdelanie
- AJ mierne pokrocily – schopnost citat manualy k mobilnym zariadeniam
- Technicke myslenie
- Manualna zrucnost
- Prax v oprave mobilnych zariadeni velkou vyhodou
- Prakticke skusenosti s mikropajkou (staci aj ako prax v skole)
- Skusenosti s pajkovanim za pomoci horuceho vzduchu su opat vyhodou kandidata

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2548798  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou