Obchodný zástupca (strojárstvo)

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov a komunikácia s existujúcimi klientmi
- zostavenie ročného obchodného plánu a jeho realizácia (ročné a mesačné plány)
- posilnie pozície na trhu
- vykonávanie ekonomických výpočtov v obchode
- spolupráca s konateľom spoločnosti
- reporting
- reprezentácia spoločnosti na výstavách, prezentáciách a propagačných akciách
- pracovné cesty po celom území Slovenskej republiky

- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobné vozidlo, mobilný telefón
- možnosť profesionálneho rastu
- zázemie stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku e-mailom. Do predmetu správy uveďte, o akú pozíciu sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta. Budeme Vás kontaktovať telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie.

Zaslaním, resp. poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávate svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť EXACT RECRUITMENT spol. s r.o., sídlom: Majerská 3, 821 07 Bratislava, IČO: 36 283 835 spracovávala Vaše osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania a kariérneho poradenstva, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám (klientom), triedením, kombinovaním, s ich priebežnou aktualizáciou a likvidáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do jeho odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja zváracích strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti na obchodnej pozícii PODMIENKOU
- vzdelanie technického resp. ekonomického smeru
- vodičské oprávnenie
- samostatná dynamická osobnosť
- Microsoft Office – znalosť na užívateľskej úrovni

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2219987  Dátum zverejnenia: 12.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie