Technický riaditeľ - Chemický priemysel

EXACT RECRUITMENT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompetencie:
a) rokovať v mene spoločnosti s externými organizáciami v rámci pridelených právomocí
b) riadiť a plánovať činnosti na technickom úseku
c) zúčastňovať sa rokovania riaditeľskej rady
d) rokovať so záujemcami o zamestnanie
e) propagovať výsledky a šíriť dobré meno spoločnosti.

Právomoci:
a) kontrolovať plnenie pracovných úloh, dodržiavanie pracovnej disciplíny na svojom úseku
b) ukladať úlohy, organizovať a plánovať výkon činnosti v rámci svojej pôsobnosti
c) predkladať návrhy na zmeny, úlohy v rámci spoločnosti
d) upozorňovať na nedostatky vo všetkých oblastiach činnosti spoločnosti
e) riadiť vzťahy spoločnosti v oblasti dodávateľsko-odberateľských vzťahov v oblasti služieb výskumu
f) viesť vybrané projekty
g) rokovať o podmienkach dodávok výkonov v rámci externej a internej spolupráce

Zodpovedá za:
a) dodržiavanie a implementáciu zásad bezpečnosti práce a požiarnej ochrany na technickom úseku
b) dodržiavanie PGR a ďalších interných smerníc v rámci svojej kompetencie
c) personálne obsadenie technického úseku, personálny rozvoj pracovníkov
d) dodržanie podmienok dodávok v rámci interných objednávok
e) plnenie uložených úloh, identifikáciu know how vhodného pre patentovú ochranu
f) zvyšovanie svojej kvalifikácie
g) plnenie dodržanie hospodárskeho výsledku technického úseku
h) implementáciu a dodržiavanie systému riadenia projektov na technickom úseku
i) za kvalitu, implementáciu systému kvality na technickom úseku
j) za technickú a odbornú stránku záväzkov v rámci dodávok služieb
k) dodržiavanie požadovaného stupňa utajenia informácií v komunikácii s externými a internými spolupracovníkmi

- stabilne zázemie medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie
- prepracovaný sociálny program

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku e-mailom. Do predmetu správy uveďte, o akú pozíciu sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta. Budeme Vás kontaktovať telefonicky a dohodneme si osobné stretnutie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas spoločnosti EXACT RECRUITMENT, spol. s r. o. so spracovaním, správou, archiváciou Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do jeho odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí v chemickom odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- chemické vzdelanie, prípadne skúsenosť s riešením projektov orientovaných na chémiu PODMIENKOU
- riešenie najnáročnejších výskumných úloh
- samostatnosť v rozhodovaní, flexibilita
- aktívne ovládanie jazyka anglického slovom a písmom
- praktické skúsenosti s riadením kolektívu, vedením projektov
- komunikatívnosť, ústretovosť, prirodzená autorita
- právne minimum, právo v obchodných vzťahoch, vedenie obchodných rokovaní
- zvládnuté techniky a prístupy prezentácie, propagácie, myšlienok, výsledkov
- znalosti v oblasti formulácie a tvorby vynálezov

EXACT RECRUITMENT poskytuje širokú škálu služieb a efektívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber stredných pozícií, vyššieho a top manažmentu, diskrétnu službu executive search, poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov a vzdelávanie.

Uchádzačom o zamestnanie poskytujeme kvalitné kariérne poradenstvo a koučing.

Náš najnovší kariérny program nájdete na:

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2045504  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou