Čašník/barman - dlhodobá brigáda pre študenta

Ex Nihilo.s.r.o.

Miesto práce
Na Vŕšku 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do obľúbenej nefajčiarskej pivárne v Starom Meste hľadáme študenta/študentku VŠ na dlhodobú brigádu, na pozíciu barman/čašník, na cca 60-80 hodín mesačne.
Náplň práce: príprava a roznos nápojov a jednoduchých jedál podľa receptúr, práca s pokladňou.

Informácie o výberovom konaní

CV posielajte prosím na :
gajdosova.zuzana@post.sk
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Hľadáme človeka, ktorý rád pracuje s ľuďmi, je príjemný, komunikatívny a usmievavý.
Práca je na smeny, niekedy do neskorých večerných hodín (v piatok a sobotu do 24.30), treba rátať aj s občasnou prácou cez víkend.
Rozpis smien aj počet hodín je podľa dohody.

Piváreň Čierny Pes je už 5 rokov obĺúbený podnik v centre mesta pre milovníkov piva, s výborným hodnotením od zákazníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vígľašská 10
851 07 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2830065   Dátum zverejnenia: 28.11.2016