Можливість для людей з України

Operátor/ka vo výrobe, nástupný bonus v hodnote 1200 €, práca na TPP, ihneď do kmeňa

EWL Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
7 - 12 EUR/hod.+ náborový príspevok 1200 € , výkonnostné odmeny po zaučení, dochádzkový bonus, príspevok do DDS 2 % z hrubej mzdy, vernostná prémia, príspevok na dochádzku, na sťahovanie, multisport karta, firemné akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC stroja
- práca s horizontálnou odvrtávačkou a frézou
- obrábanie materiálu – brúsenie, vŕtanie, sústruženie, frézovanie
- kontrola produktov
- práca v trojzmennej prevádzke
- ihneď do kmeňa
- práca vhodná aj pre ženy

- Nástupná hodinová mzda od 5 € do 12€v závislosti od skúseností kandidáta
- Dochádzkový bonus v hodnote 50 € mesačne
- Nástupný bonus v hodnote 1200 € , z toho 300 € vyplatených prvý mesiac
- Výkonnostné odmeny až do 240 € / mesačne
- Príspevok na dochádzanie alebo sťahovanie
- Bonus za odporučenie kolegu 60 € pri nástupe, 100 € po 3 mesiacoch , 100 € po
6 mesiacoch
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Vernostný bonus
- Multisport karta
- Vianočné darčekové poukážky
- Teambuildingové aktivity, vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite životopis:
[email protected]
alebo
Vhodných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať a pozveme si ich na osobný pohovor.
Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vašich osobných materiálov do spoločnosti EWL Slovakia s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.Z., o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia vyhľadávaná sa zameriava na obrábanie mechanických komponentov na CNC strojoch pre poľnohospodársky a automobilový priemysel /poľnohospodárske stoje a cestné mechanizmy/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- práca je vhodná aj pre absolventov bez praxe, ktorých radi zaučíme, dôležité je technické myslenie a manuálna zručnosť
- výhodou je znalosť čítania čítanie technickej dokumentácie
- skúsenosti s používaním meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky)
- znalosť jazyka FANUC výhodou
- skúsenosti s obsluhou zdvíhacích zariadení a viazaním bremien

Status quo dnešného trhu práce berieme ako výzvu. Efektívne transformujeme podobu globálnej migrácie a reálne prekonávame ekonomické rozdiely medzi spoločnosťami.
Zmierňujeme výzvy a prekážky, ktorým čelia tisíce prijatých kandidátov po celom svete. Pomáhame zlepšovať ich bezpečnosť a schopnosť sebarealizácie prácou a štúdiom. Naši klienti ťažia z nášho zamerania na hľadanie kvalifikovaných zamestnancov presne vtedy, keď sú potrební.
Ľudia sú vždy stredobodom našej pozornosti. Sme spoločnosť, ktorá buduje a rozvíja diverzitu prostredníctvom našich zamestnancov. Mnohí z nich precestovali za prácou v novom prostredí tisíce kilometrov. Náš tím sa zrodil z najväčšej masovej migrácie na svete.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4782154  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.