Operátor skladu

EW Distribution a.s.

Miesto práce
Staničná 18, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
900 - 1 400 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy sa vypláca kvartálne na základe kvartálneho hodnotenia nadriadeného. Viac informácii Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš v živote niečo naozaj dosiahnuť?
Chceš byť súčasťou skvelého kolektívu a ráno sa tešiť do práce?
Chceš sa posúvať, na niečom dlhodobo pracovať a budovať si kariéru?
Myslíš si, že si samostatný a ambiciózny?
Nebojíš sa zodpovednosti a dokážeš prijať aj určitú voľnosť?

Toto všetko Ti vieme ponúknuť!

Na oplátku hľadáme toto:
Sme rýchlo rastúca veľkoobchodná firma so sídlom v Prievidzi. Nárast objednávok od našich b2b zákazníkov z celej Európy spôsobuje potrebu vyššej skladovej zásoby a radikálne ovplyvňuje objem práce na sklade. Či už je to z pohľadu celkového vstupu a výstupu tovaru, alebo z pohľadu procesov a komunikácie medzi skladom a ostatnými oddeleniami vo firme.

Preto hľadáme spoľahlivého, loajálneho človeka, ktorý sa nebojí práce a zároveň má chuť kariérne rásť od manuálnej práce so zásielkami a balíkmi cez nastavovanie procesov až po manažovanie celého skladu a logistiky.

Náplň práce:
- preberanie zásielok od kuriéra, dokumentácia
- naskladňovanie tovaru do informačného systému
- uskladnenie tovaru a jeho evidencia
- balenie tovaru do zásielok podľa predajných objednávok
- vyskladnenie tovaru z informačného systému
- odovzdanie zásielky kuriérovi
- nastavovanie a dodržiavanie procesov
- návrh a implementácia automatizácii na sklade
- práca s informačným systémom
- komunikácia s vedením spoločnosti, účasť na poradách
- komunikácia s logistickými firmami
- ostatné úlohy vyplývajúce z danej pozície a chodu firmy

Našim dlhodobým cieľom je:
- dlhodobo šťastný a spokojný tím, ktorý podá dostatočný výkon - vždy musia byť spokojné obe strany - ako firma, tak zamestnanci
- silný tím, v ktorom si budú ľudia navzájom pomáhať, učiť sa, napredovať spoločne, nie jednotlivo
- široké portfólio dodávateľov a odberateľov, ktorí nám vytvoria dlhodobý profit
- príjemné pracovné prostredie

- férové ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka
- notebook + telefón
- uvoľnená firemná kultúra

Sme rýchlo rastúca veľkoobchodná firma so sídlom v Prievidzi. Nárast objednávok od našich b2b zákazníkov z cele Európy spôsobuje potrebu vyššej skladovej zásoby a radikálne ovplyvňuje objem práce na sklade. Či už je to z pohľadu celkového vstupu a výstupu tovaru, alebo z pohľadu procesov a komunikácie medzi skladom a ostatnými oddeleniami vo firme.

Pohovor sa uskutoční na ulici Staničná 18, 97101, Prievidza.
Dostanete sa k nám cez ulicu Stavbárov, kde na konci pri nadchode pre peších odbočíte vľavo a cca po 100 metroch prídete do cieľa.
Uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- asertivita = neberie si veci k srdcu
- improvizácia/kreativita
- zmysel pre humor
- trpezlivosť = vytrvalosť
- cieľavedomosť
- priatelskosť
- loajalita
- komunikatívnosť
- analytické myslenie - schopnosť hľadať riešenia
- empatia
- fantázia
- multitasking
- otvorenosť

Kto je EW Distribution?

V prvom rade, sme partia slušných a veselých ľudí :).

Sme medzinárodná dynamická firma nachádzajúca sa v srdci Európy.
Hlavným zameraním spoločnosti je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou.
Naša jediná limitácia je, aký veľký je celý svet a ľudské zdroje. Stále si vravíme start up, nie z pohľadu čísel, ale z pohľadu projektov a príležitostí, ktoré na nás čakajú.
Viac o nás nájdeš na:
www.ewt.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3824338  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac