Country manager pracoviště: Česká republika / Slovensko

Evropská výrobní společnost

Místo práce
CZ, SK, Bratislava, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POVINNOSTI:

• vedení týmu prodeje a logistiky na území České republiky a Slovenska,
• účast na tvorbě a realizaci prodejní strategie společnosti za účelem zajištění růstu postavení společnosti na trhu,
• rozvoj prodejní sítě a budování vztahů s klíčovými zákazníky společnosti,
• vyjednávání obchodních kontraktů, prodejních plánů a také dohodnutí struktury sortimentu v jednotlivých distribučních kanálech,
• tvorba propagačních plánů a marketingových akcí,
• příprava prodejních plánů, analýz a průběžné podávání zpráv do centrály společnosti,
• průběžná analýza tržního okolí společnosti - zkoumání trendů trhu, preferencí zákazníků a monitorování aktivit konkurence.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě, která je lídrem daného odvětví,
• vliv na rozvoj společnosti na území České republiky a na tvorbu jejího obrazu,
• práce plná výzev a vysoká samostatnost při realizaci ukládaných úkolů,
• odměna adekvátní dosaženým výsledkům a nezbytné pracovní nástroje.

Informace o náboru

Osoby mající zájem prosíme o odeslání CV a motivačního dopisu v polštině nebo angličtině a češtině.
Informujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Do své přihlášky do výběrového řízení, prosím, umístěte následující klauzuli:
„Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby nezbytné k realizaci procesu výběrového řízení (v souladu se zákonem ze dne 29.08.97 o ochraně osobních údajů; Sb. z. č. 133, pol. 883).”

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod

Osobnostní předpoklady a dovednosti

OČEKÁVÁNÍ:

• znalosti z oblasti technik prodeje, prezentace produktů, interpersonální komunikace,
• doložení zkušeností ve vedení týmů pracovníků prodeje, zkušenosti z oblasti logistiky výhodou,
• nejméně 5leté zkušenosti s prodejem ve spolupráci s obchodními řetězci (moderní kanál maloobchodní distribuce),
• plynná znalost češtiny slovem a písmem (nezbytná podmínka),
• velmi dobrá znalost polštiny a/nebo angličtiny,
• vysoce rozvinuté schopnosti tvorby dlouhodobých vztahů s klienty a dokonalé vyjednávací schopnosti,
• silná orientace na dosažení cílů a realizaci určených prodejních plánů,
• vysoká osobní kultura a aktivita, iniciativa a samostatnost v jednání,
• schopnosti efektivního vedení, plánování a organizování práce celého týmu,
• jízdní průkaz kategorie B podpořený praxí a připravenost na časté služební cesty,
• aktivní IT uživatel - podrobná znalost prostředí Windows / Office,
• místo bydliště na území České republiky nebo ochota přestěhovat se do České republiky
• znalost hračkářského odvětví výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Čelní výrobce hraček ve střední Evropě.
ID: 1803312  Dátum zverejnenia: 16.7.2014