Zdravotní sálová sestra (brno)

Evropská oční klinika Lexum

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZDRAVOTNÍ SESTRA (BRNO)

Staňte se součástí týmu prestižní společnosti Evropská oční klinika Lexum a využijte příležitosti pracovat s námi!

BUDETE ZODPOVÍDAT ZA:

- asistence na nitroočních sálech, případně práce na ambulantním pracovišti oční kliniky

OČEKÁVÁME:

- SŠ, VOŠ, VŠ vzdělání

- platnou registraci "všeobecná sestra" pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zkušenost s prací na sálech výhodou!

- časovou flexibilitu

- komunikativnost, příjemné vystupování

- Spolehlivost, odpovědnost, přesnost, vysoké pracovní nasazení a loajalitu

NABÍZÍME:

- Zázemí stabilní mezinárodní společností v prestižním oboru

- Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

- Vysoce motivující platové ohodnocení

- Balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a další)

- Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji

Nástup dohodou.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Brno

HPP 1,0 úvazek

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis. Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení, nejdéle však 2 roky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2627527  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.