Zdravotní sestra - instrumentářka (Praha)

Evropská oční klinika Lexum

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí týmu prestižní společnosti Evropská oční klinika Lexum a využijte příležitosti pracovat s námi!

BUDETE ZODPOVÍDAT ZA:
- Instrumentování na nitroočních sálech

OČEKÁVÁME:
- SŠ vzdělání - specializace v oboru perioperační péče - instrumentářka nebo min 1 rok praxe na sále výhodou (v oboru oftalmologie výhodou, nikoliv podmínkou)
- platnou registraci "všeobecná sestra" pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu nutná
- časovou flexibilitu
- komunikativnost, příjemné vystupování
- Spolehlivost, odpovědnost, přesnost, vysoké pracovní nasazení a loajalitu

NABÍZÍME:
- Zázemí stabilní mezinárodní společností v prestižním oboru
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Vysoce motivující platové ohodnocení
- Balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a další)
- Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji

Nástup možný ihned nebo dohodou.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Praha

HPP 1,0 úvazek

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis. Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu zákona 101/2000 Sb. pro účely výběrového řízení, nejdéle však 2 roky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2430434  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.