Lékař/-ka oftalmolog - ambulance

Evropská oční klinika Lexum

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Provoz oftalmologické (všeobecné/refrakční/kataraktové) ambulance
• Předoperační vyšetření

Požadavky:
• VŠ vzdělání (lékařská fakulta)
• Atestace v oboru oftalmologie - výhodou nikoliv podmínkou
• Příjemné a profesionální vystupování
• Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• Práce v perspektivním oboru refrakční/kataraktové chirurgie
• Možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek
• Možnost stáží na odborných prestižních pracovištích (např. v rámci očních klinik Optegra) a další osobní a profesní růst
• Dobré platové ohodnocení
• Zázemí největšího očního pracoviště v ČR
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2107983  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.