Zaujíma ťa elektrotechnika a chceš byť súčasťou tímu, ktorý posúva hranice? Pracovná pozícia pre Elektrotechnického inžiniera

EVPÚ a.s.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda je predmetom vzájomnej dohody a závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre civilný priemysel:

práca je pestrá a širokospektrálna, projekty sú orientované prevažne na návrh pomocných a trakčných meničov pre železnice, ale občas sa vyskytujú aj projekty orientované na priemysel alebo energetiku. Hlavnou činnosťou je návrh hardware.

Elektrotechnický inžinier s dvomi možnými náplňami práce podľa profilu kandidáta:

A) návrh polovodičových zariadení, výkonovej elektroniky a riadiacich obvodov, kreslenie schém, vytváranie zoznamov použitých prvkov, tvorba technickej dokumentácie (napríklad schémy, technické a výskumné správy, technické podmienky a technické špecifikácie, návody na oživenie, zoznamy náhradných dielov) simulácie elektrických obvodov. Niektoré projekty vyžadujú aj dokumentáciu kabeláže

B) návrhár plošných spojov - návrh plošných spojov v prostredí ORCAD obvykle na základe elektrických schém dodaných inými riešiteľmi prípadne aj kreslenie jednoduchších schém. Vytváranie knižníc schematických prvkov a puzdier súčiastok pre osadenie na plošné spoje.

Pre obranný priemysel:

projekty sú zamerané prevažne na návrh riadiacich obvodov a zariadení, riešenie komplexných systémov určených pre obranný priemysel a bezpečnosť

  • vypracovanie ideových návrhov a návrh elektrických schém riadiacich obvodov, (analógové, mikroprocesorové obvody)
  • špecifikácia HW komponentov pre jednotlivé zadania v rámci riešených projektov
  • tvorba elektrotechnickej dokumentácie (napr. technické podmienky, technické špecifikácie, výskumné správy, návody na oživenie a obsluhu)
  • vývoj a overovanie prototypov, podpora pri ich zavedení do sériovej výroby

  • pružná pracovná doba
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • príspevok na dopravu podľa vzdialenosti od bydliska
  • príspevok od zamestnávateľa na DDS
  • príjemné pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. V životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, aplikovaná elektrotechnika, výkonové elektronické systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mictrosoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • výhodou sú prípadné skúsenosti s programovaním v C++, Linuxe, programovaním PLC a FPGA ale nie sú nevyhnutnou podmienkou prijatia
  • vyžaduje sa schopnosť tímovej spolupráce s ďalšími oddeleniami (softvér, hardvér, konštrukcia, servis, podpora obchodného oddelenia, výroba)

Našou vášňou je výroba, výskum a vývoj, servis a obchod v oblastiach elektrokomponentov pre dopravu, mechatronických systémov, prúdových zdrojov a systémov obranného priemyslu. Zároveň sme odborníci v skúšaní v oblastiach elektrickej bezpečnosti, elektromagnetickej kompatibility, teplotných a klimatických skúškach, mechanických skúškach a skúškach krytia a stavebných výrobkov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4534077  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac