Technik

EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o.

Miesto práce
Stara Vajnorska cesta 17, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie technických problémov ich analýza a konzultácie s inými oddeleniami,
- servis, kontrola a údržba strojov a zariadení, technická podpora a školenia zákazníkov u predaných, prenajatých produktoch spoločnosti pre zahraničných klientov formou záručného, pozáručného, resp. iného servisu a technická podpora a riešenie závažných technických problémov a pomoc technikom v SR,
- správa zvereného majetku a náhradných dielov potrebných pri výkone pozície a ich inventúry,
- vyhľadávanie nových prevádzok s možnosťou prevádzkovania produktov s bonusovým odmeňovacím programom pre zamestnanca,
- inštalácia nových strojov a zariadení a ich doplnkových produktov na území SR a celého sveta,
- administratívne spracovanie servisných zásahov, reportovanie v stanovených termínoch

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu [email protected] s referenčným označením: Hlavný technik pre servis a podporu zákazníkov.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Evona spol. s r.o. vznikla v roku 1995. Zaoberá sa prevádzkovaním stávkových hier (kurzových stávok) prostredníctvom terminálov BET-X, ON-LINE STÁVKOVANÍM, prevádzkovaním herní a poskytovaním kompletného vybavenia pre herne - elektronické rulety, videolotérie, stávkové terminály, GameNet systémy a ostatné. Bližšie informácie nájdete na www.juniorgame.sk, www-betx.sk a www.evona.sk

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- HW PC - expert,
- pokročilá znalosť OS WINDOWS, znalosť OS LINUX výhodou,
- pokročilé znalosti v elektrotechnike a elektronike
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti na elektrických zariadeniach do 1000 V (samostatný technik) - výhodou,
- ochota cestovať,
- anglický jazyk - slovná aj písomná komunikácia,
- časová flexibilita,
- ochota plniť pracovné úlohy presne a načas,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- výborné organizačné schopnosti,

Nadnárodná spoločnosť EVONA ELECTRONIC, spol. s r.o., patrí medzi rešpektovaných dodávateľov software a hardware stávkových terminálov a online prostredí pre športové stávkovanie, číselné lotérie a virtuálne hry, riešení elektronických ruliet a pre popredných prevádzkovateľov v Európe, Južnej a Strednej Amerike alebo Afrike. Firma pôsobí na trhu už od roku 1993 a dnes má svoje pobočky v mnohých krajinách po celom svete, čo ju radí ku globálnym poskytovateľom služieb v oblasti herného priemyslu . Viac informácií nájdete na www.evona.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3063535  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou