Čašník/čašníčka

EVONA electronic s.r.o.

Brusno 642, 97662 Brusno,Brezno, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí a starostlivosť o zákazníka,
- príprava teplých a studených nápojov,
- príprava mix drinkov a limonád z čerstvého ovocia,
- zodpovednosť za zverený rajón,
- dodržiavanie zásad jednotnej obsluhy,
- príjemné vystupovanie,
- milé a asertívne jednanie so zákazníkom,

- možnosť príspevku na dôchodkové sporenie od zamestnávateľa
- využívanie služieb hotela s 20% - nou zľavou mimo pracovného času
- možnosť ubytovania počas pracovnej zmeny
- vzdelávanie sa v odbore
- zamestnanecká strava

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať vzdelanie v príslušnom odbore. Nutnosť samostatnej práce. Pracovná doba od 07:00 do 23:00 hod. v systéme dlhý a krátky pracovný týždeň v striedavý deň, pričom pod termínom dlhý týždeň je práca v dni PO, UT a PIA, SO,NE. V krátky pracovný týždeň sa pracuje len v dni ST, ŠT. Profesijný životopis prosím posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Budeme radi, ak k životopisu pripojíte aj fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základnými charakterovými predpokladmi sú:
- pozitívny prístup k práci
- schopnosť spolupracovať v kolektíve
- vytrvalosť
- poriadkumilovnosť

Hotel Brusno je útulný rodinný hotel, obklopený čarovnou prírodou Nízkych Tatier a Veporských vrchov. Náš hotel ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 51 lôžok.
Hotelová reštaurácia ponúka množstvo lahodných špecialít domácej aj zahraničnej kuchyne, naším klenotom je vynikajúca pizza podľa tradičnej talianskej receptúry.
Priestory Hotela Brusno sú miestom organizovania kongresov, školení, osláv a mnohých iných spoločenských a kultúrnych akcií.
Široké spektrum služieb si vyžaduje spoľahlivý a oddaný personál, preto Vás pozývame, aby ste sa stali súčasťou nášho tímu a priložili ruku k spoločnému dielu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Brusno
Brusno 642
97662 Brusno

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2644199   Dátum zverejnenia: 14.11.2016