Obchodný manažér pre predaj sušeného a opracovaného dreva

EVERON, s. r. o.

Stará Vajnorská, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Senec, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky WOODEN v Bratislave, hľadáme kandidáta s obchodníckymi skúsenosťami, na pozíciu Obchodný manažér pre predaj sušeného a opracovaného dreva.

Náplň práce:
- obchodná činnosť v oblasti predaja sušeného a opracovaného dreva
- akvizícia nových zákazníkov so zameraním na Bratislavský kraj a oblasť západného Slovenska
- udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, hľadanie optimálnych riešení
- spolupodieľanie sa na tvorbe marketingových stratégií predaja
- tvorba obchodných a cenových ponúk, kalkulácia
- vedenie obchodných rokovaní

- práca v stabilnej spoločnosti
- mzda + osobné ohodnotenie
- technické zabezpečenie výkonu práce (auto, mobilný telefón, notebook)
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, stavebníctvo, drevárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PRAX NA OBCHODNÍCKEJ POZÍCII - PODMIENKA
- prehľad na stavebnom trhu západného Slovenska - VÝHODA
- bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- aktívny prístup k práci
- organizačné schopnosti
- obchodnícke myslenie
- znalosť práce s PC
- reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť sústrediť sa na detaily

Spoločnosť EVERON s. r. o. sa zaoberá predajom opracovaného a vysušeného dreva: smrek a borovica. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Ponúkame perodrážku, podlahu - dlážkovicu, ukončovacie lišty, zrubový profil, prechodové lišty, rohovníky,uholníky, plotové laty, hranoly,hranolčeky, madlá ako aj výrobky na mieru.

Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s dovozom, spracovaním a predajom dreva.
ID: 2571582  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou