Senior PHP developer

Everlution s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Everlution hľadá do svojho tímu senior PHP developera so schopnosťou rýchlo adaptovať najnovšie technológie a postupy pri vývoji softwaru.

* práca na medzinárodných projektoch
* dobré finančné ohodnotenie
* príjemní kolegovia so záujmom o najnovšie technológie
* pružná pracovná doba
* interné vzdelávanie (Everlution University)
* narodeninová dovolenka
* stolný futbal
* pivo v chladničke

Štruktúrovaný životopis vložte prostredníctvom dole uvedeného linku. Osobné stretnutia a pohovory sa organizujú priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
SQL - Expert

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na podobnej pozícií
PHP - expert
SQL – expert
MVC a OOP – expert
JavaScript - pokročilý
HTML – pokročilý
UNIX/Linux (Debian/Ubuntu) - mierne pokročilý používateľ

Pozícia vhodná pre ambiciózneho, samostatného a komunikatívneho človeka, so záujmom rozvíjať svoje vedomosti a schopnosťou optimálne skĺbiť najnovšie technológie s požiadavkami klientov.

Znalosť nasledovných technológii je výhodou:
Symfony / Zend frameworky, Doctrine, ElasticSearch, HandlerSocket, Memcached, Redis, 0mq/rabbitMq, GIT/SubVersion

Everlution vytvára, spravuje a neustále inovuje technologické vybavenie spoločnosti, pre ktoré tvorí technólogia kritickú súčasť ich biznisu. Hlavným zameraním pre Everlution sú robustné, bezpečné a vysoko-škálovateľné aplikácie postavené na najnovších technológiách a podľa najnovších metodológií postavené primárne na platforme AWS, Azure, Google Cloud, prípadne s prepojením na fyzické servery spoločnosti. Napriek množstvu inovácií sa spoločnosť Everlution opiera o veľmi šikovný, medzinárodný tím odborníkov a 20+ rokov skúseností v oblasti fintech, insuracnetech a mediálnych projektov primárne určených pre UK trh. Našim cieľom je vybudovať prosperujúcu firmu s jasnými hodnotami, slobodnou a priateľskou firemnou kultúrou so zachovaním vysokého štandardu kvality našich projektov.

Pre viac informácií o spoločnosti a kultúre navštívte: https://jobs.everlution.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1535545  Dátum zverejnenia: 25.2.2015