Grafik

EVENT FEDERATION s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Vrábeľská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba grafických a tlačových podkladov pre eventy rôzneho typu. Zodpovednosť za produkciu tlačovín, reklamných predmetov a podobne. Koordinácia jednotlivých prípadov s ostatnými oddeleniami.

Sme mladý a dravý tím. Ponúkame zaujímavú a rozmanitú prácu v eventovej agentúre.

Hľadáme veľmi šikovného a skúseného človeka do tímu, ktorý nám pomôže s kreatívnymi zadaniami pre našich klientov a následne aj pri realizácii eventov. Hľadáme človeka do partie. Vyberieme len toho najlepšieho :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert

Počet rokov praxe

3

Chalan.

EVENT FEDERATION je agentúra so 100% zahraničnou účasťou pôsobiaca v Českej republike a na Slovensku. Spájame netradičných ľudí a dokážeme tak ponúknuť netradičné podujatia akéhokoľvek typu a zamerania. Od kongresu až po najväčšiu párty, edukujeme, zabávame, upevňujeme tímy, ukazujeme ľuďom že ešte nezažili úplne všetko...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2324907  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou