Konstruktér

EVEKTOR, spol. s r.o.

Místo práce
Kunovice, Plzeň, Plzeň - město, Okres Uherské Hradiště

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klíčové činnosti

Práce na projektech pro letecký průmysl
Partnerství s největším výrobcem v oboru letectví
Vývoj a tvorba výkresové dokumentace - SolidWorks
Hledání nových řešení, inovace
Sledování aktuálních trendů v leteckém průmyslu
Dle schopností možnost koordinace a vedení projektů

Kvalifikační požadavky

VŠ / SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
Praxe není podmínkou
Řidičské oprávnění sk. B
Znalost AJ na komunikační úrovni
Technické a analytické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti
Pružnou pracovní dobu
Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje
Placené jazykové kurzy včetně výukových materiálů
Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
Další nadstandardní benefity

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 3148820  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.